Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is gondoltatok már arra,...

Ti is gondoltatok már arra, hogy egyszer hirtelen össze kellene pakolni és elindulni? Meg is tudnátok tenni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy spontán összepakolni azt, ami fontos és elmenni valahová és élni.


Akár egyedül, hátra hagyva azt az életünket, amit most élünk és azokat, akik benne vannak.



Megtudnátok tenni vagy van olyan, ami annyira fontos a mostani életetekben, hogy képtelenek lennétek itt hagyni?


2020. jan. 20. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám itt a családom. Azt az életet sem amiért keményen megdolgoztam csak a kaland miatt.


Filmekben jól hangzik ez, de a valóságban azért nem ilyen egyszerű. Legalábbis ha nem a csövezés a cèl vagy vagy alapból milliomos.

2020. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Régi vágyam, hogy egy 4 fős társaságban egyszer körbeutazzuk Amerikát és az egész utunkat kamerával rögzítjük. Imádom a road movie-kat és kiváncsi vagyok, milyen lenne a valóságban. Egy ilyen kalandot is hosszú hónapokon keresztül kellene tervezni, míg minden összeállna, de spontán teljesen kizárt, hogy egy ilyennek nekivágjak. :)
2020. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesapámat azért nem szívesen hagynám itt.

Nem szívesen adnám fel a reményt, hogy programozó legyek, bár valószínűleg ezt ígyis úgy fel kell adni, mert esélytelen és teljesen eladósodom.


Egyébiránt meg nem is lenne butaság.

Külföldön egész jól kereshetnék, itt pedig sok dolog van, amit amúgy szívesen itt hagynék.

2020. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt időszak, hogy sokat agyaltam ilyenen. Akkor még gyerek voltam. Ma már felnőtt(ebb) vagyok, és tudom, ezt nem tudom csak úgy, egykönnyen megtenni, mégha jó is lenne.
2020. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Blade Bone ***** válasza:
100%
Sokszor eszembe jut, de őszíntén szólva nem ez az amire igazán vágynék... és talán emiatt nem is fogok odáig eljutni, hogy meglépjem.
2020. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha voltak ilyen gondolataim.


Másrészt viszont 30+ éves vagyok, a "fiatalságom" elmúlt, igazából realizáltam a helyzetemet, elértem egy relatív átlagos életszínvonalat, találnék egy párt akkor nekem is pont ugyanolyan átlagos kis életem lenne mint bárki másnak. És megmondom őszintén, nem is vágyom sokkal többre.


Az igazság az, hogy relatív jól érzem magam, akár munkahelyen, akár magánéletben, vannak barátaim, hobbim, céljaim. Nem váltom meg a világot, de építgetem a kis életemet.

2020. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne sok pénzem akkor már holnap mennék!
2020. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most azért nem tudok aludni, mert egy ilyen gondolat nyugtalanit
2020. jan. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze, nem is egyszer.

Miért is ne? Hisz csak egyszer élünk.

Csak még meg kell tanulni egy nyelvet vagy fel kell frissíteni azt a nyelvet amit régen tanultam.

Kicsit lehet hogy hiányoznának a szüleim, de fiatal vagyok ahogy édesapám mondja most akármit is szeretnék meg tenni azt most tegyem meg és érjem el, mert ahogy idősebb lesz az ember úgy lesz egyre nehezebb.

2020. jan. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, többször is.

Meg tudtam.

Előbb kellett volna.

2020. jan. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!