Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbántátok, hogy a sikert és...

Megbántátok, hogy a sikert és a pénzt választottátok a család helyett?

Figyelt kérdés

Gazdag, sikeres, egyedülálló, idős nők és férfiak véleménye egyaránt érdekel.

Nem boldogtalan az élet egyedül, sok-sok millióval a számlán?

Ha lenne második esély máshogy csinálnátok?



2020. jan. 21. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ te hogy érzed?

Ki kell próbálni sok pénzt keresni pár évig, ha nem vagy boldog akkor alakíts családot,lehet butaság de én így teszek,érzéseimre hallgatom,igazából én már most úgy érzem hogy magányosan nem a legjobb élni,de így is jól tudom magamat érezni.

Akárki akármit mond az ember társas lény.

22F

2020. jan. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem egyik sincs
2020. jan. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Forditva meg lehet banni.

En pl sulit is otthagytam munkahelyet is mar az aktualis baratom miatt mert nem tudtunk talalkozni es depressziv is lettem olyan jol fizetö munkahelyen ami utan engem nem vart senki haza, stb. Mindig az erzelmi oldal volt elöterben mert gyerekkent azt tanultam meg semmit nem er a jolet ha közben vegig veszekednek es valnak a szülök es a szep hazunkbol en csak menekültem a verés elöl.


Egyik baratom be is olvasott

1 a szüleimnek: elmondta nekik hogy a lànyuk is azert nem akar haza jarni mert hiaba a szep haz ha nincs benne szeretet

2 a kövi baratomnak is beolvasott, hogy nem vagy te senki csak azert van veled a lany hogy meneküljön otthonrol


Es igy sem szeret senki sok kudarcos kapcsolatom volt.

Amigy egy ember soha nem lehet fix az eletben, a penz es anyagiak ha arra gyursz sokkal nagyobb biztonsagot ad kesöbb idösen hogy nem utcan vagy hanem ellatod magad es esetleg jol is elsz.


Csak ehhez kellett nekem jopar evtized hogy megtudjam önmagad ès a megelhetesed kell hogy az elsö legyen es nem egy masik ember.

2020. jan. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A jó anyagi háttér, kell a családalapításhoz több szemszögből is.

Felesleges feszültség elkerülése, gyermeknak az alapok megvétele s jövöje fontos.


+ Nőként mondom, jó ha a nő is megfelelő karrierrel rendelkezik.

A kapcsolatban mi alapból egyenlő felek vagyunk minden téren.


Nem sietünk.

Nincs kedvem magamat úgy látni, ahogy pl volt oszt. társaimat.... Meggondolatlanok, tele gondokkal, válások...stb.

Vannak kik magukról se tudnak gondoskodni... Nemhogy gyerek.


26/N

2020. jan. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Ha egy férfi sikeres és van pénze, akkor mindig lesz nő az ágyában, tehát nem lesz magányos.

A nőnek meg elég annyi, hogy nézzen ki jól és mindig jut majd néhány férfi az ujjaira.

2020. jan. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem általánosítanék, hiszen nem tudjuk a hátteret. Sok egyedülálló, elvált ember van, nem csak gazdag. Tehát attól hogy nem vagy karrierista még lehetsz egyedülálló. És ismerek 40 felüli embereket akinek nem azért nem lett gyereke mert nem akart hanem nem lehetett. Bárhogy is. Ha egyedüllét akkor ha választani lehet akkor pedig inkább pénzel mint nélküle. Amúgy az egyedüllét soha sem jó.
2020. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pupusz ***** válasza:
Nekem család közben jött meg az igazi jólét. Szeretet is van és viszonylagos luxusban is élünk. A hobbijaimnak is nyugodtan tudok hódolni. Így a jó, hogy mindenünk megvan, nem csupán egyedül élvezem.
2020. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!