Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ijesztő az Anyám! Című film?

Ijesztő az Anyám! Című film?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Jennifer Lawrencet, szeretem a művész filmeket is, és régóta tervezem hogy megnézem, de igazából még csak most néztem utána a véleményeknek. (Valamiért mindig megnézem őket, illetve az elemzéseket is ha bonyolult a film, hogy értsem)

De... Hát a verés filmeket nem bírom. Azzal semmi bajom sincs, ha csak sejtetően, vagy a hangeffektek miatt félelmetes, de ha vérzáporos, na azt nem:D


Illetve engem nem zavar semmi spoiler, szóval ha valaki látta, kérem szépen írja meg mennyire ijesztő 10/?


Köszi előre is



2020. jan. 21. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

SPOILER

Nem ijesztő, a bizonytalanság és feszültség építésére megy rá. Vér úgy rémlik, hogy annyi van, hogy a falból jön egy kicsi. Ami a legdurvább része, hogy megesznek valakit, de azt sem mutatják teljesen.

2020. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fröcsögő véres film.

Semmi ijesztő nincs amúgy benne.

2020. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam a filmet, de tudom, hogy milyen jelenet szerepel a végén, és ha az nincs is véresen előadva, maga a tudat sokkoló lehet, ha felfogod, hogy mi zajlik a képernyőn.

Ha gondolod, privátban leírom, hogy mi az az ominózus finálé.

2020. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ijesztő, meg nyomasztó és undorító is. Nekem nem tetszett, túl furcsa volt. Ha nem moziban vagyok, tuti nem nézem végig.
2020. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!