Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha hirtelen...

Mit tennél, ha hirtelen mindenki eltűnne a föld színéről és csak te maradnál egyedül?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 22:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Ha biztosan tudnám, hogy csak én vagyok egyedül életben akkor kinyírnám magam.
2020. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Megnyugodnék. Teljesen szabaddá válnék.
2020. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg ha túl sikerülne tenni magamat a sokkon, elindulnék, hogy keressek még más embereket, hátha máshol maradtak még rajtam kívül. A túlélésen kívül más nem tudna értelmet adni az életnek...
2020. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Valoszinuleg elmennek barangolni, nezelodni, ha megszunik ezaltal az aramellatas es minden, akkor nem tudom, bekoltoznek a konyvtarba, hogy megtanuljam, hogyan tudok legalabb sajat hasznalatra aramot eloallitani. Idom lenne, gyakorlatilag semmivel nem kene foglalkoznom, elelmiszer is allna a rendelkezesemre azert jo par evig, a konzervek nem tudom meddig jok, de az alapanyagokbol sok ugye nem romlik meg nagyon sokaig, es az allatokrol nem irtad, hogy eltunnek, tehat lehet elvinnek magammal par tyukot a konyvtarba es ott nevelnem oket kajanak, meg tojas miatt :D Eleinte megprobalnek minden tudast megszerezni, ami a kenyelmes eletben maradast segiti. Hosszutavon lehet unalmas lenne, de lehet, hogy nem. Vegul is akarhova elmehetek a foldon (legyen kontinensen belul, mert tengeren lehet nem tudnek egymagam atkelni), megnezhetnek barmit, naplot irnek, milyen az utolso embernek lenni a vilagon, hatha megis vannak meg emberek akik majd megtalaljak... stb.
2020. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Élvezném az élete amíg tudom.


Lényegében minden helyre bemennék ahova eddig lehetetlen volt.


Amíg a gázolaj/benzin nem romlana meg kb minden létező autót vezetnék.


Stb... mindent megtennék amit csak tudok. Magányos lenne, de nem lennék öngyilkos mert soha sem tudhatom igazán, hogy én vagyok az egyetlen ember a világon.


Szóval gondolom keresném a többieket. Olyan feliratokkal mint a Last Man On Earth sorozatban, hogy kb nagy reklám táblára kiírnám hogy "Életben vagyok, az X... címen".

2020. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Elég szar lenne. Elsőre jó hecc, a legdrágább cuccokért sem szól senki amikor magadhoz veszed, csak egy idő után rájössz hogy az hogy drága valami annak nincs köze a hasznosságához, sem pedig a valódi értékéhez. Szóval egy idő után az élelmiszer fontosabb lenne mint a swarovski. Utána meg jelleme válogatja, vagy öngyilkos lenne az ember ha gyenge, vagy túlélő, amíg lehet
2020. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szar lenne nagyon
2020. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

Bejárnám az egész bolygót, megtennék mindent, amit eddig szerettem volna, persze amihez nem kell más ember.. :D

Élvezném a szabadságot, így belegondolva úgy nagyjából 1-2 évig, aztán igen komoly pánikba és depresszióba esnék, és valószínűleg megölném magam.

2020. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Feltehetően kétségbe esnék, alapvetően jól tűröm a magányt, de mindennemű emberi kapcsolat nélkül nem látnám értelmét az életemnek. Tehát, amint sikerült megnyugodnom és felmérnem a helyzetem, az lenne a célom, hogy más emberek után kutassak, hátha valahol még élnek rajtam kívül mások is.


Egyébként javaslom, hogy nézd meg a The Quiet Earth (1985) c. filmet, mert a témába vág. :)

2020. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Betörnék a legközelebbi boltba és felzabálnám a hűtőből az összes Kinder Pinguit és tejszeletet.
2020. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!