Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Norbi termékeitől tényleg...

Norbi termékeitől tényleg lelehet fogyni?

Figyelt kérdés
Kövér lány vagyok. Mozgok,de nem fogyok. Norbi ételei segítenének?

2020. jan. 21. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Ma mindenki megbolondult? Ez a 8. Sörbert Nörbertes kérdés.
2020. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Olvass egy kicsit utana a dolgoknak, latszik, h fingod nincs az egeszrol, csak nyomod amit hallasz a reklamokban.
2020. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egy ideig update boltban dolgozott egy barátnőm, akkoriban néha vettem a termékeit. Egyenesen szörnyűek voltak, hányingerem és hasmenésem is volt tőle, eleinte nem is gondoltam, hogy attól van, de ahogy elhagytam meg is szünt. Egyedül a pundigja és a túró rudi az, ami nem pocsék csak simán szar termék. Hiába nincs bennük annyi cukor, tele van más ártalmas dologgal.
2020. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Norbi nem csinált mást, mint 30 évvel később újra feltalálta az Atkins-diétát és mellé rakta még ,hogy fontos a testmozgás.

Gyakorlatilag ennyi a nagy ápdét módszer.

2020. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Hülye vagy ha leakarsz fogyni... Minek fogyná le, ha úgyis kövér leszel terhesség után????


Nyugi csak vicc.. Illetve nem teljesen...

A Norbi baratunk pontosan ezt mondta nemreg, hogy milyen undoritoak es koverek lesznek a terhes nok es oket mar senki nem kivanja utanna....

2020. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt nem értem. Miért kell ezzel foglalkozni hogy éppen mit talál ki Sóder Norbika? Ki nem szarja le azt a palit? Ha mindenki leszarná, már rég Nagytótlakon aratná a búzát. Nem kell vele foglalkozni ennyi. Az ő véleménye is csak egy vélemény. Pont.
2020. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez oké, de a csávót 1,5 millióan követik fb-n, az nem egy elhanyagolható tömeg és emellett rengetegen veszik a termékeit, úgyhogy biztos sokan vannak, akiknek számít a véleménye. Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem érdekel amit mond vagy csinál, de sok más embernek meg számít, ez van.
2020. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Hallod! Ha van eszed, NE EGYÉL BELŐLE!

Én csak úgy kipróbáltam, olyan rossz volt, hogy két hétig hasmenésem volt tőle.

De a te gyomrod, ha akarod akkor csak nyugodtan, de én szóltam előre hogy mire számíthatsz.

#hashajtosnorbi, #needdmeg

2020. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

6-os vagyok.


Az hogy valakinek van egy x millós szám a közösségi oldalán, az nem magáról az emberről mond el valamit, hanem a követőiről. Norbit nagyrészt a sok ostoba ember követi, követte eddig is, akik bekajálják hogy ő itt a megváltó és olyat mutat amit eddig még senki... Stb stb.


!!! Fogyni nem Norbika kamus, átcimkézett szarjaitól lehet. Fogyni rendszeres sportolással és a makrotápanyagok és azok arányainak rendbetételével lehet. És a táplálékokat minél minőségibb, tisztább forrásból beszerezni. Pont. !!!

2020. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Ne vegyél ilyen hülyeséget, semmi tápanyag nincs bennük, tele van E-számokkal. Lehet, hogy lefogynál, mert ha csak ilyenek lennének otthon, én is inkább koplalnék. A mozgás önmagában nyilván nem elég, az étkezéseden is kell változtatni. Próbálj átváltani egy egészségesebb, vitaminokban- és ásványianyagokban dús életmódnak, az számít.
2020. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!