Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eddig kaptam 4. 000 ft-ot!...

Eddig kaptam 4. 000 ft-ot! -most csak egységesen mindenkinek 2.500 adnak. Lakhatási támogatást. Kihez forduljak segítségért, hogy ez megoldódjon?

Figyelt kérdés
61 évesen ,egyedül élek egy kis faluba. Eddig az önkormányzattól kértem lakhatási támogatást,mivel rokkantsági ellátásom: 33.755 ft. Eddig kaptam 4.000-ft-ot,most viszont lecsökkentették 2.500-ft-ra. Egységesen adják akinek 100.000 ft-ja van,,mert a Képviselőtestület igy döntött.
2020. jan. 23. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mivel ez csak egy lehetőség és nem kötelezően adandó, ezért sehova.
2020. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem egy kötelező összeg, amit állnia kell az Önkormányzatnak.

Szerintem ezzel sehova, maximum be lehet menni, felvázolni a helyzetet, vinni minden papírt és segítséget kérni, hátha tesznek valamit...

2020. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Beszarás :D ez Magyarország :D

Tényleg olyan fontos az a havi 1500 Ft plusz? :D Nem hiszem el, hogy ezen kell kattognia valakinek :D


Nem tudom dolgozol-e még emellett. De ha nem, és valami menne még, ülőmunka, pl pénztárazás, akkor ajánlom menj dolgozni!

Lehet 4 órában is, teszkóban pl. Az is 80+ ezer forint.


Teljesen lényegtelen, hogy havi 38 ezer, vagy havi 36 ezerre jön ki a roki+lakhatási tám., ez semmire sem elég...

2020. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó! Van ebben is valami, de nem mindegy, hogy mennyire és milyen módon rokkant. Egy kerekesszékes pl.nem tud elmenni lakást takarítani.


Azt írja, hogy egy kis faluban lakik. Az azt jelenti, hogy van 1 kocsma, egy ABC, egy templom, meg egy dohánybolt. Sokszor ilyen helyeken a fiatalok is kilométereket utaznak, hogy legyen hol dolgozniuk, egy rokkant embernek nehezebb. Gondolom ezért is számít neki az a plusz pénz.


Ha fel tud szállni a buszra és el tud menni a Tescóba kasszásnak, akkor oké.

2020. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban a kis faluban van busz is 😃 minden megoldható, főleg ha az ember nem akar éhen halni.
2020. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!