Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kirugott a fonokom mert...

Kirugott a fonokom mert egyszer nem tudtam bemenni dolgozni, osszevesztunk utana, már megbántam, mit tegyek? Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Egyszer nem tudtam bemenni dolgozni, egy fontos dolog miatt, jeleztem neki hogy nem tudok menni erre ő elkezdett sertegetni, mire én vissza probaltam sértegetni mert megbantott , és kirugott.

Azóta átkozom azt a napot mert nem ertem miert nem hagytam hogy azt mondjon amit akar....de elotte is nagyon sokszor bántott.

Sajnos nem vesznek fel azóta sehová, nagyon megbántan, rá kellett jonnom hogy amit más megtehet mert más is megtette már ugyanezt hogy nem ment be, és még csak nem is szólt neki, azt én nem tehetem meg.... amugy a munkammal meg volt elégedve!

Gondolkozok rajta, hogy írok neki, de ha nem ír vissza vagy meg se nézi az annyira megalázó lenne.

Szerintetek beszeljek vele?

Ha nem vesz vissza, nagyon nagy bajban leszek sajnos


2020. jan. 23. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs más munkalehetőség, akkor megalázó, vagy nem (amúgy az), beszélj vele!
2020. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olvasgattam ebben a temaban, es írták mások más hasonló kérdés alá hogy nem szabad "vissza konyorogni" magad, mert azert rugott ki mert nem lát ott szivesen de ez nálunk nem igaz, mert ha nem latott volna ott szivesen, már hamarabb kirugott volna még indok sem kell neki hozzá. Szemtelen voltam vele, de ezt ő hozta ki belőlem de persze az nem számít. Amugy elég beképzelt. Annyira félek írni neki.... de muszáj lesz
2020. jan. 23. 21:48
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem . Úgy fog elhajtani hogy megrekedsz , keress mást ezt felejtsd el . Akkor írnák neki ha teljesen más lett volna pl elmentél volna más melóhelyre de ő azt mondta bármikor vissza vesz . Ekkor igen . Ez is kényes volna mert lekötelezett lennél és megbízhatatlan mindenkinek mert aki lelép az el fog menni ujabb 2. lehetőség esetén .
2020. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Munkaerőhiány van a cégnél? Ha igen, akkor van esélyed visszajutni.
2020. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Emberhiánya van mindig.

1 honapnal tovabb senki nem marad ott.

Van egy olyan erzesem hogy vissza venne, e miatt is, meg amiatt is mert engem mar betanított es nem kell a nullarol kezdenie egy új emberrel! Meg mondom, a munkammal teljesen mertekben meg volt elégedve!

2020. jan. 23. 21:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Neten van egy csomó állás. Ne legyél már ennyire hülye. Csak keresed kéne.
2020. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*keresned
2020. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnos számomra nincs!

Ha lenne nem konyorognek egy ilyen embernek mint ő

2020. jan. 23. 22:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért? Hol laksz? Vagy mi a bajod? Mesélj
2020. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nincs semmi bajom.

De mindegy ez hosszú :)

2020. jan. 23. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!