Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt mintha sosem...

Miért érzem azt mintha sosem lehetne az enyém, ha már együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Ugy érzem bennem lesz a probléma... Ö tényleg rendesen viselkedik mégis azt érem mintha sosem lehetne az enyém... Van valami ilyen pszichologiai téma? Vagy bármi miért ehet ez

2020. jan. 24. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl általánosan fogalmazol!

Miért rébuszokban beszélsz?


Kiről/kikről van szó a Történetben? Te és Ő (képzeletbeli egyenlőségjelet írok, mert nem találom sehol a klaviatúrán)

BARÁTOK?! SZERELMESPÁROK?!

2020. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szerelmespár. Nem akartam belemenni a részletekben mert tényleg úgy érzem hogy valami szpichologiai fogalom elég lenne és majd utána olvasok...

Plusz leginkább az hogy meg sem tudom fogalmazni miért lehet ez

2020. jan. 24. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem bízol önmagadban, kishitű vagy.

Állj a dolgokhoz úgy (győzzed meg magad arról), hogy szereted őt, józanul mérlegeld, hogy ő is szeret-e Téged. Nem gondolom, hogy ez pszichológiai eset lenen, de el is képzelhető. Irodalmat nem tudok ajánlani. Miért gondolod azt, hogy sosem lehet a Tied? ÉRDEMTELENNEK TARTOD MAGAD HOZZÁJA? FÉLSZ, HOGY IDŐVEL ELHAGY?

2020. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem világos: nem érzed úgy, hogy kell neked, hiába rendes? Kényszert érzel, hogy elhajtsd, hiába lenne megfelelő? Ezért nem lehet a tiéd?

Ismertem vkit, akinek a leghosszabb kapcsolata 3 hónapig tartott, 3 hét alatt minden partneréből kiábrándult, nem tudta tovább szeretni. De ezt így ám egész életében, évtizedekig. Mindig arra vágyott, azt mondta,h. legyen hosszú párkapcsolata, de a hó végén elkezdett viszolyogni a partnerétől és elzavarta mindet.

2020. jan. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 exelant válasza:
Én is valami ilyesmi érzéssel küzdök most magamban, mint a kérdező. Igaz én kb. másfél éve estem túl egy váláson, jobb volt már mindkettőnknek, ha túlesünk rajta, de nagyon meg is viselt, mert nagyon szerettem a párom, s mint egy jóravaló embert azért sajnáltam elveszteni, még ha mint már páromat nem is szerettem. Most az új párkapcsolatomban kishitű vagyok, elfogad e, hosszú lesz e a kapcsolat, a fokozatosan kiderülő hibáink során nem e fog mégis úgy dönteni, mégsem kellek neki majd....imádom őt....igaz az is rájátszik talán a kishitűségemre, hogy távkapcsolatban vagyok, s én a szerelmes, pozitív érzéseim miatt kéthetente szeretnék vele találkozni, de ő egyelőre lelassít, elég az egy hónap is, majd fokozatosan sűrítsük be a találkozások gyakoriságát, ahogy komolyodik a kapcsolatunk....csak azt nem tudom, hogy fog e így komolyodni...ma reggel indul hozzá a vonatom, egy hónap után látjuk egymást, de az én érzelmeim felé szinte a nullára redukálódtak a hosszú idő miatt....tartottuk virtuálisan a kapcsolatot, de az csak nem olyan , mint a személyes kontaktus....ő mindig bíztat, hogy ne gondoljak rosszra, hogy ő komolyan akar engem, és hosszú távon képzeli el velem az életét, de nem tudom egy férfi is hogy tarthatja elégnek a párjával a havi egy találkozást...a férfiaknak még nagyobb szüksége lenne a fizikai kontaktusra, mint a nőknek... ez a tudat kishitűséget ébreszt benne...elvileg egy pár vagyunk, milliószor kiveséztük, hogy mennyire egy hullámhosszon vagyunk, egymásnak születtünk, de úgy érzem, mintha sohasem lehetne az enyém, mintha egy álmot kergetnék csak...vagy a kishitűségem, az újbóli szakítástól való félelem, vagy a túl kevés találkozás, amin látom ő egyelőre nem akar változtatni, elvan mint a befőtt...de állítja, hogy akar...miközben a hónap végén, most a héten be is vallotta, hogy már annyira be van indulva, hogy már más nőket nézeget a munkahelyén, de közben azzal a tudattal, hogy állítólag engem kíván....amit így elmondva nekem, hát nem esett épp jól, még ha állítólag más nőt nézve épp talán rám gondolt, mennyire jó lenne velem épp.... nem tudom akkor miért nem csak annyit mondott, mennyire hiányzom neki....állítólag fontos vagyok neki, akar engem, de ezek miatt úgy érzem, sohasem lehetek az övé....szítja a lángot, de a személyes találkozó ritka....satöbbi...nem merek hinni
2020. jan. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

04:44

Hát azt hiszem ez a férfi ténylegesen nem lehet a tiéd... ilyen hézagos találkozokkal nem fog komolyodni a kapcsolat

2020. jan. 25. 08:38
 7/7 A kérdező kommentje:

03:04

Nem, én én oda meg vissza vagyok érte és ő is foglalkozik velem mégis olyan ha pl. egy nagy társaságban vagyunk úgy nézem őt mintha még nem lennénk együtt és csak vágyakoznék rá

2020. jan. 25. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!