Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A túlsúlyos nők miért sértődte...

A túlsúlyos nők miért sértődtek meg Schobert Norbi beszédén?

Figyelt kérdés

Magyarország az egyik legelhízottabb ország a világon.

Teljesen igaza van, ne érezze jól a bőrében az, aki kövér.

Főleg az 1960-1980 közöttiek szerint teljesen természetes, ha van egy "kis pocak", "van rajta mit fogni", "van neki mit ennie" és hasonlók...



2020. jan. 24. 22:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Bevallom túlsúlyos vagyok. 160 cm és 94 kiló.

Én nem sértődtem meg, sőt nem is nagyon tudom miről beszélt az a hapsi. De nem is érdekel. Magasról letojom, mert eddig sem foglalkoztam vele, nem vettem a termékeit, így most se fog érdekelni.

De azt már kezdem unni, hogy mindenki mint a birkák erről csámcsog. A te kérdésed már lassan a 10-dik aki ugyanezt a kérdést felteszi.

Tieteket nem zavar, hogy birkák vagytok? Lihegtek a nagy semmin?

2020. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Mert másokat hibáztatnak, felelőtlenek, abba menekülnek, hogy ők szépek és egészségesek. Manapság ez az áldozatkultúra dívik. Külföldön már van fat acceptance is, és nem szabad a kövéreket szembesíteni a problémájukkal.
2020. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
A mágikus briós, amit a Norbika árul jópénzért, az ugye gyógyítja a hormonzavaros, egyéb betegségből fakadóan túlsúlyos nőket is? Mert akkor valóban minden pénzt megér!!!
2020. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

Norbika termékei midenre is jók. A kopasznak kinő a haja a sánta újra szalad mint a nyúl, mellesleg mindenki is nádszál karcsú lesz tőle.

A norbi update olyan mint a parízer. Ne akard tudni miből és hogyan készül.

2020. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Én vékony vagyok, de nekem is szarul esett. Konkrétan a női nembe gázolt bele, nem csak egy bizonyos rétegbe.
2020. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%

Én nem úgy látom, hogy belegázolt volna az egész női nembe és az anyákba.

Én is nő vagyok, és rajtam is van még valamennyi felesleg, amit még le szeretnék adni.

Szerintem Norbi nem azt mondta, hogy rögtön szülés után legyen ismét bomba alakod, mert különben szar vagy. Hanem ha valaki szülés után több évvel is beletesped a 20-30 kg feleslegbe. Ami azért valljuk be, nem jó sem esztétikailag, sem egészségileg.

És itt nem is arról van szó, hogy van, aki alapból a ducibb nőket szereti, meg sokan betegség miatt elhízottak, stb, hanem ha valaki saját magához képest, hanyagságból folyamatosan 20-30 kiló felesleggel él.

Én megértem, mit akart Norbi ezzel közölni (persze finomabban is tehette volna), mert én is voltam kövérebb, de rendszeres mozgással és egészséges étkezéssel (ami nem koplalást, mindenféle diétákat és nem is norbis kajákat jelent, sőt edzeni sem fitness terembe járok, hanem otthon, ill. sokat gyalogolok kint) sikerült javitanom a megjelenésem, és most érzem csak azt, hogy testileg és lelkileg is mennyire máshogy érzi magát valaki, ha rákap az egészséges életmód ízére.

Úgy látom a sok fb-kommentekből, hogy sokan már átestek a ló túlsó oldalára, és egyfajta piedesztálra emelték a kövérséget, mintha valaki csak úgy lenne jó anya, ha elhagyja magát, meg "a külső nem számit", "inkább eszek a gyerekemel este sült krumplit ketchuppal,de inkább vele vagyok" stb...szerintem azért ez is túlzás. Azt meg ne mondja senki, se nő se férfi, hogy valaki nem néz ki jobban és nem érzi magát jobban a bőrében akár 70 kilósan is mint pl.90 kilóval.

Szóval én látok egy nagy adag önigazolást ésa kövérség mentegetését a reakciókban, valamint ez a nagy össznépi gyűlölet....hát, azokkal a kommentekkel ők sem jobbak, mint Norbi.

2020. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%
#16 hamarosan megkapod a "nem is vagy nő, csak egy incel lúzer" szöveget a veszett, szélfemi csürhétől, mert hogy mersz nem egyetérteni velük...
2020. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17-es: állok elébe :D :D :D
2020. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy érdekes vélemény a témában: https://www.youtube.com/watch?v=UowXcHftJRs&t=
2020. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Call911 válasza:
A feltett kérdés már önmagában is diszkriminatív,még akkor is ha magánvéleményről beszélünk. Mindenki olyan,amilyen szeretne lenni és nekünk semmi közünk hozzá hogy hogy érzi magát azzal a kivétellel,ha esetleg aggódunk érte. Akinek van ereje mást bírálni annak vag túl sok ideje,vagy túl kevés problémája van.
2020. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!