Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek élni, bármikor...

Nagyon szeretek élni, bármikor könnyedén elfoglalom magamat szemlélődéssel vagy kreatív tevékenységekkel, sosem unatkozom, de az emberi kapcsolatok kikészítenek. Hol lehetne nyugalomban élni?

Figyelt kérdés
Milyen szakma vagy megélhetési forrás létezik a hozzám hasonló embereknek? Régen ugye voltak remeték, de az szerintem nem biztosít hosszú egészséges életet. Kolostorok kizártak, ott is a közösség dominál.
2020. jan. 27. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Először nekem a festészet jutott eszembe, de ez keveset fizető szakma, v inkább művészet. Íróként is el tudnálak képzelni. Én is ilyen vagyokok.
2020. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jómagam is a remeteségre gondoltam részemről, mert kikészít a társadalom. Ha megnézed a régen élt remetéket, 80-90 évig éltek.
2020. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!