Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, szoktatok...

Fiúk, férfiak, szoktatok futballozni megyei csapatban jelenleg, esetleg régebben?

Figyelt kérdés
Ha szoktatok mennyire élvezitek, és mennyire veszitek komolyan az egészet, a csapatotok sorsát?
2020. jan. 27. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Régebben fociztam a városi klubban, ami nem is állt rossz helyen, viszont rég nem a foci szeretetéről szólt ott a játékosok részéről, szimplán pénzesek voltak a szülők, ők meg flexeltek vele, hogy fociznak, de ettől függetlenül sok közük nem volt a focihoz. Így elég hamar meguntam és inkább a haverokkal jártunk a közeli pályára focizni, sokkal jobb hangulatú meccsek voltak.
2020. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fociztam 15 évet a mennyi megyeiben, de telibeszartam a csapatot, azt hogy nyerünk vagy vesztünk. Sosem értették miért vagyok higgadt mikor a bíró ellenem ítélt, igazából nem érdekelt. Sok meccs amúgy is előre le volt zsírozva hogy kinek kell győznie. Az ok amiért csináltam a foci szerete, imádom rúgni a bőrt, nekem remek hobbi volt. Ingyen focizhattam, más csapat meg fizeti a 17 000 ft/óra pályabérletet... Sőt méz mezeket, focilabdát és egyszer csukát is kaptunk.
2020. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!