Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kamillás arc gőzölés használ...

A kamillás arc gőzölés használ pattanasos problémás bőrre?

Figyelt kérdés

Mindent probáltam mindentől még rosszabb lett a helyzet!

Napi 2 liter vizet iszom, de ez sem segít, rá adásul nem megoldás hogy egesz nap iszom a vizet 10 percenkent pisilnem kell de haszna nincs.

Mindentol kipattogok, mindentol szaraz lesz az arcom.

Nem tudom már hogy mit csináljak! 20 éves vagyok már nem tini korszak és mégis mint egy tini olyan az arcom


2020. jan. 27. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen termékeket használsz?
2020. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, ahogy az első válaszoló sugallta, fontosak a termékek, és azok összetevői. Kezdj olvasgatni blogokat (pl. Tindigo oldalát, vagy a Krémmániát), ismerd meg a bőrtípusodat és járj kozmetikushoz. Ne havonta, én évente 2-3 alkalommal járok, a kozmetikusom ajánlotta, hogy ennél sűrűbben ne.

Továbbá a pattanások jelenléte egy tünet, meg kell keresned a probléma forrását. Ez lehet étkezéssel kapcsolatos, vagy allergia vagy életmód miatt, lehet hormonális, akármi... Első körben menj el egy bőrgyógyászhoz, és kérd meg, hogy küldjön el góckutatásra. Ez valószínűleg fül-orr-gégészetet, nőgyógyászt, vérvételt és fogászatot fog jelenteni, illetve kérhetsz allergiavizsgálatot is.


Annyira bonyolult és sok tényezős ez a probléma :( ha van bármi további kérdésed, akkor szívesen segítek

2020. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyászt én is ajánlom, bár abból kifolyólag, hogy azt írod, hogy mindent kipróbáltál már, akkor bőrgyógyásznál is biztosan voltál. Ha mégsem, akkor mindenképp menj el, mert ő a szakember, ért hozzá, és felír valamit rá (krémet, gyógyszeres kezelést vagy amit ő jónak ítél), vagy ahogy az előttem szóló mondta, vizsgálatra küld, mert a pattanás mindig csak egy tünet, ami jelzi, hogy valami nincsen rendben.

Kitartás, idővel jobb lesz.

2020. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!