Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedülállók, nem irigykedtek...

Egyedülállók, nem irigykedtek azokra a boldog emberekre, akiket otthon várja a párjuk, a gyerekük, míg ti teljesen egyedül vagytok a rideg otthonotokban? Van nagyobb ajándék, mint a párkapcsolat és a gyerek ebben a világban?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 10:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha munka után arra kellene hazamennem, hogy ott visít a gyerek meg szuszog a férj, inkább haza sem mennék. Én a csendet és a nyugalmat szeretem.
2020. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
93%

Attól mert valaki egyedül van nem biztos, hogy rideg az otthona. Én pl nagyon élveztem mikor egyedül voltam. Állandóan úton voltam. Sose unatkoztam.

Biztosan van nagyobb ajándék. Nem egy mindenki értékrendje.

2020. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretem a gyerekeket, leszívják minden energiám. Illetve kedvelem öket, de sajátot nem akarok.
2020. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem irígykedek, mert ismerem pár ilyen ember "boldogságát". Ők irigyelnek engem.
2020. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Most akkor mi ez a kérdés? :D Dicsekvés? :D


Neked ez a legnagyobb ajándék NEKED és ezzel nem fogok vitatkozni, és nem is tehetem ahogy más sem, számodra ez, másnak meg más. Ha neked ez nem lenne lehet hogy így éreznél, de más meg inkább szeretne biztonságot, vagy pont hogy változatosságot, bejárnál a világot, kutatna a tudomány területén, és ő ezzel érezné úgy hogy valamit hozzátett a világhoz, és nem is vitatható, hogy hozzátett.


Pl egy riporter csinál tök jó utazós filmeke,t amiket te otthon a családoddal megnézhetsz, és ennek köszönhetően megtudhatod mi van a világ másik végén, hiába nem mséz el oda Neki ez siker, és még hozzád is hozzádtett :D


Rövid válasz: Neked nincs nagyobb ajándék, másnak meg könnyen lehet hogy ez pont valami személyes pokol.

2020. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Az ezen való őrlődés biztos hogy nem viszi semmivel előre az embert.
2020. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert nekem az agyam szétmenne, ha bárkihez alkalmazkodni kellene. Én tudatosan választottam, hogy se párom, se gyereken ne legyen.
2020. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem irigykedek, kollégáim hazamennek a gyerekhez, házit kell írni, hallgatni a nyűgjeit, lefektetni, utána nem aludni mert a gyerek se alszik, ápolgatni ha beteg, meséket nézni, hallgatni a visítást, stb.

Én hazamegyek, és csinálom nyugiban amihez kedvem van. Ez sokkal jobban tetszik.

2020. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Fantasztikus dolog egyedül élni :) Ezt csak az érti meg igazán, akinek már volt párkapcsolata, gyerekei. Gyerekek felnőttek, elváltam, most kimondottan tudom élvezni az egyedüllétet!
2020. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok irigy. Sokaknal nem azt latom, hogy olyan boldogok lennének hanem azt, hogy ők irigykednek rám, hogy nyugtom van. Nem is volt baratnőm huzamosabb ideig mint masoknak 8-10 évig, nekem átlagban 3 hónapig tartott, es akkor sem talalkoztunk mindig. Egyiknel sem erzetem azt, hogy vele ellennék egy évet vagy 2őt. Nem működött bár egyikünk sem tett azert, hogy működjön. Legszivesebben szabad vagyok, ezt nem adom fel egykönnyen.
2020. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!