Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mièrt vagyok tole feszult...

Mièrt vagyok tole feszult mikozben tetszik nekem? Miert nem kedves vagyok vele ès mièrt nèzem levegőnek? Munkahelyi dolog!

Figyelt kérdés
Ès mintha fordìtva is ugyanez lenne!
2020. jan. 31. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert munkahelyen más közeledni a másik felé, mint egy természetes közegben.
2020. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mert normális ember nem pasizik a munkahelyén, valahol belül tudod te is.
2020. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 hagyjuk ezt... és ha ott találkozik a nagy ő-vel?

amúgy nagyobb eséllyel lesz valami életképes dolog egy olyan kapcsolatból, amit eleve egy alap ismeretség előz meg, mint ha találomra választ egy vadidegent a társkeresőn...


kérdező, az ha feszült vagy, zavarban vagy, ha egyszerre szeretnél vele lenni, és mégis inkább kerülöd, az mind ezzel jár. legalábbis én igy voltam vele, amikor szerelmes voltam vagy tetszett valaki

2020. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Szerintem is hagyjuk, teli van a világ példákkal, csak körbe kell nézni. Messze többsége inkább negatív, mint pozitív.
2020. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!