Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mibol veszik rajtam eszre...

Mibol veszik rajtam eszre hogy cigàny vagyok ha nem vagyok barna boru? 20/L

Figyelt kérdés

A hajam derekig ero, barna. A szemem barna. Viszont a borom nem barna! Èn eddig azt hittem nem làtni rajtam hogy cigàny vagyok, de most a munkahelyemen feljött ez a tema, ès megkèrdezte tolem egy lany hogy en amugy cigany vagyok? Mondtam hogy igen, es mondta hogy akkor jòl gondoltam. Kerdeztem hogy latszik vagy mibol gondoltad? Erre azt mondta nem nagyon de ő eszrevette rajtam, de csak a kulsomon.

Egy masik lany aki szinten cigany, mondta nekem hogy rajta senki nem veszi esze hogy cigany, mondtam neki hogy en egybol tudtam ahogy meglàttalak hogy az vagy, mondta hogy ő is egyből levàgta ròlam.


Nem zavar hogy cigàny vagyok, sőt!

De miből veszik èszre hogy az vagyok?

Mondjuk en komolyan mondom csak a borna borrol tudom eszrevenni ha valaki cigàny, sokszor mèg arrol sem 😀


2020. febr. 1. 23:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan már , duma. Egymásson latjatok a többi ember nem . A tipikus arcvonasok , hajstilus , jellegzetes szemöldök ami kiszúrható .
2020. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Vannak beütések akkor is, ha nem barna a bőröd. Én is kiszúrom általában, ha az valaki. Konkrétan kép nélkül nem fogjuk tudni megállapítani, hogy a külsödből, hogy tudnak egyből arra következtetni, hogy az vagy.
2020. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
a szemedből meg a hajadból meg lehet a beszédstílusodból is
2020. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Lapos orr, nagyon ívelt szemöldök, beszédstílus. Erről a szőke kékszemű cigányokat is megismerem
2020. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Beszédstílus.
2020. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Semmiből sem jönnek rá, Lakatos Esmeralda.
2020. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Rengeteg fehér bőrű cigányt szoktam látni, akikről teljesen egyértelmű, hogy cigányok. Viszont van két barna bőrű cigány barátnőm, és egyikükről se tudtam nagyon sokáig, hogy cigányok, mert nagyon szép barna bőrük van, de az arcukon egyáltalán nem lehet látni.
2020. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Magyar vagyok , de egyből levágom, hogy ki cigány vagy akár romungró. Belenézek a szemébe és tudom , eddig soha nem tévedtem, plusz érdekesség, Down kóros cigány nem létezik csak ha félcigány. Cigányoknál nem kiemelkedő a vádli.
2020. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Lapos vagy krumpli orr, alacsony homlok, erősen kidomborodó arccsontok. Az ajkak nem pirosak, hanem lilák.
2020. febr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonymousreview60 ***** válasza:
76%
Az arcfeépítés ès főleg a beszédstílus.
2020. febr. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!