Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért furcsállják az emberek,...

Miért furcsállják az emberek, amikor megtudják, hogy szűz vagyok, nem voltam még szerelmes és még csak egy csókom se volt? 18/L

Figyelt kérdés

Előző iskolából az osztálytársak, mostaniban, általánosban is, de még a neten is. Nem érzem cikinek vagy kínosnak, nem ezért született a kérdés, hogy megerősítse bennem valaki. Csak nem értem.


Általánosban erősen depressziós voltam, az otthoni élet sem volt egy bizonyos - mostanra néhai - embernek "hála" megfelelő, apámnak pocsék évei voltak, mint egyedül nevelő apa és családfenntartó, közben ezerrel munkakeresés, mert megszűnt a cége, bent piszkáltak, stb, stb, stb. Volt ezer fontosabb ami fejben lekötött, mint a fiúk.


Később, ami igaz a jelenre is, nem érdekel úgy, hogy ezen rágjam magam. Szeretnék párkapcsolatot, hormonjaim működnek, aszexuális vagy leszbikus/biszex nem vagyok, csak nem siettetem, mert minek, majd jön, amikor jönni kell.



2020. febr. 2. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

"Miért furcsállják az emberek, amikor megtudják, hogy szűz vagyok"


Furcsállják, hogy közlöd velük.

2020. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha 18 évesen még szűz vagy, az a baj, ha 14 évesen már túl vagy az elsőn, az is baj, ha volt már 10 nagy szerelmed, akkor az a baj, ha sose tetszett még senki, az is baj...

Nem tudod úgy élni az életed, hogy az emberek ne tudnának belekötni.

2020. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Mashogy lettunk nevelve. A mostani 12-14 eves lanyok sokkal erettebbek, mint pl en voltam. Teljesen mashogy oltozkodnek, masok a prioritasaik, mashogy gondolkodnak, szocializalodnak, pedig csak 3-4 ev van koztunk.

Mostmar teljesen elfogadott, ha egy lany 15 evesen veszti el, mert "ez nincs korhoz kotve, 15 evesen is lehetsz olyan erett, mint mas 20 evesen se" felfogas alapjan mar felbatorodtak a tinik, nem szamit annyira tabunak, gaznak ez a dolog. Tobben vallaljak fel, nem erzik magukat egyedul, tudnak beszelni errol massal is, nem felnek annyira a dologtol.

Es ha ugyan szexre nem is kerul sor, de 13-15 evesen azert mar altalaban megszuletnek az elso 'kapcsolatok'.

Egyre tobben csinaljak, igy ez az elfogadott, ez lesz/lett a normalis, megszokott.

Es ami nem megszokott, az furcsa. Ha szep, magabiztos lany vagy, akkor okkal feltetelezhetik, hogy neked is volt mar parkapcsolatod, hisz az emberek nagytobbsege altalanosit, mert csak a felszint latja, ha nem ismer. Mert miert ne lett volna mar kapcsolatod? Nem kulsoseg az oka, nem is szemelyiseg vagy kor.. Ennel tobbet mas nem lat beloled. Ezek alapjan konnyu erre kovetkeztetni. Es ezt nem hiszem, hogy barki is sertesnek szanta volna, csak neki ez az altalanos.

2020. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Mert manapság nem ez az általános, hogy 18 évesen semmilyen tapasztalata nincs párkapcsolat terén.

Ne izgasd magad emiatt,majd jön,aminek jönnie kell ! :)

Mondjuk, hogy 18 évesen még csak nem is csokoloztal,az kicsit fura

2020. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én 20 éves fiúként vagyok így (hogy semmilyen tapasztalatom sincs), mert nálunk sok volt a költözés, és amolyan különc voltam minden suliban.
2020. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Első, ha az a téma, és engem is kérdeznek, vagy csak kérdik az előző párkapcsolataimat, akkor igen, közlöm velük, hogy még nem volt. Nem magamtól állok neki csacsogni ezekről.
2020. febr. 3. 06:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ilyenek az emberek. Ha valami eltér az átlagtól akkor azt megnézik, furcsának találják és gondolkoznak a miértjén.

Nem gondolom, hogy bármivel os előrébb van akinek már ebben a korban van tapasztalata, mint ahogyan az sincs hátrányban akinek még nincs.

De az emberek jellemzően nem így gondolkodnak.

2020. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!