Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elkerülni az...

Hogyan lehet elkerülni az idegösszeomlást?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani erre egy gyógymódot? Megfogok őrülni!
2020. febr. 4. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2020. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elkövettem valamit pár évvel ezelőtt amit megbántam és most szerintem (90%-ban) Feljelentett. Ezt nem fogom bírni.
2020. febr. 4. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát felelősségteljesebbnek és megfontoltabbnak kell lenni ilyen ügyekben, ennek a következményét meg viselni.
2020. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtti dologért jelentenek fel?? Mi az oka, amiért fel akarnak jelenteni? Miért nem beszélsz az illetővel és kérsz bocsánatot/kártalanítod stb.
2020. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 De csak egy hirtelen dühkitörés volt. Az is írásban. Tehát tudja bizonyítani. Semmi több. Azóta voltam már pszichológusoknál meg orvosnál is. Pszichiátrián is. Mert tönkre mentem ebbe. És pont a legrosszabb történik meg. Azt hittem ezt megbocsássa és nem fog Feljelenteni. Megfontolatlan dolog volt az egész.
2020. febr. 4. 15:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Már bocsánatot kértem. Állítólag elfogadta de én ebben nem vagyok biztos.
2020. febr. 4. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Életet cserélsz...

Az adott életkörülményeiden kell változtatni, de tudom, hogy ez egy olyan tanács, ami gyakorlatban nem ilyen egyszerű, sőt sok esetben kivitelezhetettlen.


Az idegösszeroppanás egy random esemény, csak épp a kiváltó ok ami folyamatos. Tehát gyakorlatilag nem kivédhető. A legegyszerűbb az, ha túl esel rajta. Az őrület meg teljesen más kategória, ha nem bírsz meglenni a testedben, akkor irány a szanóba.


Nekem nem volt őrület érzésem amikor megtörtént, átlagos nap volt, amikor közbejött egy esemény, ami fel tette a pontot az i-re. És nagyon szép 3 napom volt, tényleg nem érdekelt semmi és nem hatott meg senki. Onnantól kezdve újraindult a számláló.

2020. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt nehezen, ha az ember olyan helyzetbe kerül.


Nyugodj meg: pár évvel ezelőtti írásbeli akármiért most feljelenteni nem lehet, főleg akkor nem ha magánlevélről van szó. Körbe fogják röhögni a rendőrségen is, tovább meg úgysem jut.


A valódi idegösszeomlás nagyon súlyos, hidd el, az nem ilyen piti dolgok miatt alakul ki. Ne akard tudni, hogy milyen. Röviden szólva: iszonyat. Nekem volt.

2020. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Huh. Akkor kicsit megnyugodtam. De a bűntudat nem fog eltűnni.
2020. febr. 4. 15:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár éve leírtál valamit. Viszont tettlegességet nem követtél el. Feljelenteni nem fog, nem is tud, max kinevetik. Lehet, hogy nagyon megbántad, és mély nyomot hagyott, viszont hidd el, a másik fél számára lehet ez már kis semmiség.
2020. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!