Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is undorodtok a túlsúlyos...

Ti is undorodtok a túlsúlyos emberektől?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, akit én nem tartok kövérnek, csak van rajta egy kis túlsúly. Olyan 170 cm és 80 kg alatt lehet kicsivel. Ettől függetlenül egy nagyon kedves, életvidám nő és külső szemlélőként úgy látom ő elégedett magával. A többi kolléganő mióta volt ez a Norbis baromság (bár, előtte is, csak azóta még inkább) napi szinten erről beszélnek és elmondásuk szerint azért, mert nagyon aggódnak az egészségéért. Viszont volt már olyan, hogy legrosszindúlatúbb kijelentette (persze csak a háta mögött), hogy őt nem érdekli az egészsége, de undorodik attól, hogy egy huszonéves így néz ki és nem szivesen nézi egésznap, hogy alig bír mozogni is. Valójában a súlyának semmi köze a munkához, az egyik legjobb dolgozó és szerintem szomorú, hogy így bánnak vele. Már napok óta azon gondolkodom, hogy jelzem a felettesünknek, de közben tudom, hogy nem az én dolgom, mégis nagyon zavaró ezt hallgatni egésznap. Mostánában meséltem néhány ismerősömnek az ügyet és többen is azon a véleményen vannak, hogy valóban undorítóak a "mai duci lányok" . Rajtam nincs plusz kg, bár csinos sem vagyok talán ezért, de még sose jutott eszembe unorodni bárkitől is emiatt. Ti hogy vagytok ezzel?
2020. febr. 4. 19:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Én igen.

21/F

2020. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Én is sokat híztam az utóbbi időben, mert a munka miatt vagy időm vagy kedvem nem volt sportolni, de ugyanúgy sokat eszek mint régen. Nem undorodok, amit te írtál az még bőven nem az a kategória. Az más hogy nem egészséges. Nekem az az undorító ha valaki 200kg-san se veszi észre magát és ugyanúgy zabál majd a mi pénzünkből finanszírozza az egészségügyi problémáit. Ez nagy igénytelenség szerintem. És lehet jönni betegségekkel de az ilyen foku elhízàst nem lehet arra fogni. Az semmi más mint hogy az ember szarik a vilàgra és saját magára. De ilyen embert csak tv ben láttam.
2020. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem csak provokálni akarsz ezzel.

Nem undorodom, ha ilyet hallasz, akkor miért nem szólalsz meg, hogy állítsák le magukat!?

2020. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Csak a dagadt nok irritalnak, de azok nagyon.
2020. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#3 Volt már, hogy kiálltam érte, de egyrészt imádják, ha vitatkozhatnak valamin, szerintem ez élteti őket, másrészt gyakran megkapom én is tőlük, hogy lapos a fenekem meg, hogy edzenem kellene. Nem olyan jó érzés ezt hallani, ezért inkább csendben maradok.
2020. febr. 4. 20:07
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mert nem vagyok egy felszín alapján ítélő agyhalott. ☺
2020. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanez igaz ha szexi bombázó emberekről lenne szó de belülről olyan romlottak hogy az hihetetlen. Ugyanígy vagyok a jóképű emberekkel is. Ha belülről egy ronda semmire való ember akkor nem állok szóba vele. Pont. És ezt 2-3 perc után eldöntöm. Mert könnyen le lehet venni hogy ki az aki megjátsza magát és ki az aki nem.
2020. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Küldj már egy képet milyen alakja van a csajnak, akin gúnyolódnak, kíváncsi vagyok... azt írod 170 cm és 80 kg alatt van valamivel, ennyi súlyfelesleggel nem tudom elképzelni, hogy menni alig bír.
2020. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem, én azoktól az emberektol undorodom, akik pl. wczés utan nem mosnak kezet (és hány olyan van, akikrol nem tudok...), vagy prüszköl jobbra balra szivogatva a slejmet, vagy ocsmány testszaga van, vagy a sajat "testvaladekait" (takony, fulzsir, puncinyal stb) a villamoson teszi a szájába. De hagyjuk is.
2020. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen
2020. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!