Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki pontosa...

Van olyan, hogy valaki pontosan tudja milyen jó egy adott dologban, de szándékosan azt vallja magáról, hogy ő rossz benne csak azért, hogy elvegye a motivációd és ebből élvezkedik?

Figyelt kérdés
észrevettem, mintha ezt csinálnák páran, de lehet tévedek.
2020. febr. 7. 14:45
 1/6 A kérdező kommentje:
szándékosan mondogatja, hogy ő rossz benne, hogy te a nulla szinteddel vesztesnek érezd magad folyamatosan
2020. febr. 7. 14:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Példájul aszongya, hogy ő mijen rossz a hejesen írásból, csak direkt azé, hogy tégedet alázzon?
2020. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetseges, vagy csak ez a megitelese sajat magarol, hogy o rossz.


Meg kontextustol fugg, ha peldaul elmondod valakinek hogy jo akarsz lenni valamiben es azt valaszolja pl hogy o evek ota csinalja es milyen rossz benne es nem eri meg, meg igy meg ugy, akkor lehet, hogy le akar huzni.

Ezt eszre lehet venni ugy is hogy nem ad egyenes valaszt, terel, temat valt stb

2020. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:

Hmmm ha innen nézzük akkor amikor én azt mondom Leilának hogy tehetségtelen vagyok a zenéhez [8 év zongora + 2 év furulya] ő meg a gitárral szenved amikor épp nem cseszi földhöz.. na az ilyen szitu lehet. :D

De szerintem tényleg semmi tehetségem hozzá, szimplán kiseggeltem. :D Ahhoz meg nem kell skill.

2020. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet valaki valamiben jó s tisztában is lehet azzal, VISZONT ha nem érzi 100%-osan jónak magát, akkor nem fogja kijelenteni, hogy ő milyen jó.


Pl én is annyit mondok, értem a dolgom, sok mindent elkészítek (barkácsolástól kezdve, tetoválás, grafika, 3d modellezés nyomtatás, szabás-varrás, szobrászat....stb)


DE mindig van mit tanulni, lehet fejlődni.


Tisztában vagyok képességeimmel, de nem vagyok nagy arcú, csak egy egészséges önértékelésem megvan.

+Introvertált vagyok


Ha ismersz valakit, meg tudod állapítani róla: nála mi a helyzet.


Ha csak valami környezetedben lévő majdhogynem felesleges tényező, akkor meg nem kell foglalkozni vele.


De az is lehet magadnak kellene egy egészséges önbizalom.

2020. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, hogy minél többet tudsz egy adott témában, annál inkább látod a hiányosságaidat. Csak a buta ember hiszi magát okosnak, mert még azt se tudja, hogy mit nem tud.
2020. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!