Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik "oldalt" éri több...

Melyik "oldalt" éri több negatív megszólás szerintetek? A túlsúllyal rendelkezőket, vagy a kicsit vékonyabbakat?

Figyelt kérdés

2020. febr. 7. 16:13
1 2
 1/12 October15 ***** válasza:
100%
Bizonyos életkor / intelligencia fölött szerintem egyiket sem. :D
2020. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Társaságtól függ.

Ismertem soványokat és kövéreket is, akiknek az orvosokon kívül senki nem szólt be súlyuk miatt és olyanokkal is, akiket végig csúfoltak,gúnyoltak iskolában.

2020. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 October15 ***** válasza:
100%
2.: Okay általánosban nyilván ment a beszólogatás. :D Az más kérdés hogy a delikvens nem számított arra hogy rövid távon gyorsabb vagyok mint ő. :D És qrvára fáj mikor egy 50 tonnás féltégla beleszáll az arcodba. :D [Hogy klasszikust idézzek.]
2020. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
A túlsúlyosakat több éri, pl. az egyik ilyen példa az Egy rém rendes család sorozat is, meg még mindig több férfinak jönnek be a vékonyabb nők, mint a molett hölgyek.
2020. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem erre nincs objektív statisztika.
2020. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
74%
Szerintem mindkét oldalt, a különbség az, hogy ha valaki egy kövért csúfol, akkor rászólnak hogy szégyellje magát, aki meg egy soványt, az alá még adják a lovat. Soványként én ezt tapasztaltam.
2020. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. Én 6.-ban még 155 centi és 40 kiló voltam kb, elég vékony. 11.-re már 60 kiló felett voltam (pajzsmirigy). Mindkét esetben volt, aki cs.sztetett. A különbség annyi, hogy 11.-ben már ki mertem állni magamért, mert tudtam, ha könnyebb lennék, akkor is ugyanúgy kapnám az ívet.
2020. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Kövéreknél a női oldal kap többet, vékonyaknál pedig a férfi oldal. Egyébként én pont nem az iskolákban voltam a vékonyság miatt csesztetve, hanem életem első munkahelyén, mikor fiatalon odakerültem. :D
2020. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván a kövérek. Kapcsold be a tévét. Nézz filmeket. Magazinokat, plakátokat, reklámokat. Próbálj nagyobb ruhát venni.


A kövéreket a társadalom szisztematikusan nézi le. És senki nem akar kövér lenni, sovány viszont mindenki. Soha nem fogom ezt megérteni, akármi miatt csúfolnak valakit, a kórus tudja mondani, hogy "csak irigyek". De amikor tényleg valós irigységből szólnak be, azt meg halálosan komolyan veszik.

2020. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem 18 éves koromig folyamatosan beszóltak, hogy mennyire vékony vagyok, család tagok is kb. öt percenként. Gimiben is mindenki, tök ismeretlen is... kedvencem hogy sportoltam klubban akkor már kb 7 éve, főleg hosszútávfutást és akkor beszóltak állandóan hogy SPORTOLJ MÁR TÖBBET holott az étrend volt a gond. Emiatt gyakran nyáron is pulóverben voltam annyira untam már. Gimiben a kövérek se kaptak ennyi beszólást mert ők legalább a testi erejük miatt ki tudtak állni magukért, inkább a hátuk mögött mondták csak.
2020. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!