Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A meloba az elejen kedves...

A meloba az elejen kedves volt velem, beszelgettunk aztàn meg teljesen bunkò lett es hozzam sem szol, miert ilyen velem? L

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki mikor oda kerultem nagyon kedves volt velem, beszelgettunk, viccelodott velem de aztàn egyik naprol a masikra megvaltozott.

Mar nem kedves, sot kifejezetten bunkò, figyelmen kivul hagy levegonek nez!

Annyira idegesìt ez a dolog!

Bevallom nekem nagyon tetszik, es ezt ő is nagyban befojàsolta mert nem mondom azt hogy mindenkibe beleszeretek aki kedves velem de ő annyira megtetszett hogy mar szinte bele is szerettem. De mondom, miota ilyen bunko velem, nem tudom hogyan aljak hozzà.

Miert lett ilyen velem?

Az nem lehet hogy azert mert nem vagyok neki szimpi mert en nem valtoztam semmit az elso napok ota!

Szerintetek?

Ja, es nem azt varom hogy azt irjatok hogy azert mert szerekmes belèm!!!!! :-D


2020. febr. 7. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy észrevette, hogy félreértetted a viselkedését, és meg akarja előzni az ezzel járó kellemetlenséget. Végül is sokan nem akarnak kollégával összejönni.
2020. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En nem mutattam hogy tetszik nekem!!! Szandekosan ugy tettem mintha nem tetszene pont ezert.....
2020. febr. 7. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szerelmes beléd, sőt, szerintem nem is tetszel neki, attól, hogy kedves volt veled, nem feltétlen jelenti, hogy bejössz neki. Viszont, szerintem, valahogy megtudta, hogy neked ő bejön, ezért lehet elkezdett bunkózni, mert nem akar tőled semmit. Vagy ha nem is tudja, akkor sejti a viselkedésedből, nézésedből, akármi.
2020. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még eszembejutott az is, hogy lehet hallott rólad valami olyat ami számára nem szimpi.
2020. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vki bekavart
2020. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lehet hogy tetszel neki csak te nem viszonyoztad úgy mond szerinte a dolgokat így megharagudott, sok dolog álhat a háttérben, szerintem kérdezd meg tőle, erre csak ő tudja a választ, reméljük az igazat fogja mondani, sok sikert.
2020. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!