Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha Bon Jovit hallgatok? ...

Gáz, ha Bon Jovit hallgatok? 17/L

Figyelt kérdés
A többiek szerint gáz...

2020. febr. 8. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2020. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az, én is szeretem.

Bármilyen előadóra lehet azt mondani, hogy gáz, de ettől még nem lesz az.

18/L

2020. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne az?
2020. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Gáz ha mások véleményétől teszed függővé ízlésedet? - igen, az.
2020. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó zene. Én is hallgatom néha, felnőtt fejjel.
2020. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit :D
2020. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, ha az ő zenéje tetszik, akkor hallgasd nyugodtan.
2020. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Istenemmá', dehogyis gáz, inkább ajánld másnak is, mert nagyon magas zenei színvalat képviselnek, és a te korosztályodban talán kevéssé ismertek. Tehát ajánld nyugodt szívvel másoknak is, hogy osztozhassan veled a zenei élményben. Aki meg leszólja a zenei ízlésedet, azzal nincs dolgod, azzal nem kell barátkozni, annak a véleményére meg minek adnál? Egyébként is, egy belső érzés az, hogy valami tetszik, vagy valami nem; tehát nem is tudsz rajta te változtatni, nem tudod befolyásolni ezt. Különben is, miért akarnád megváltoztatni mások kedvéért a te zenei ízlésedet, ami neked jó? Te szereted hallgatni azt, amit, más is szereti azt hallgatni, amit. Meg szal tehát tényleg a zenei ízlés az egy szubjektív dolog tud lenni, hogy kinek mi tetszik; de mondjuk szerintem pl megmutatsz mondjuk random 10 embernek egy klassz kis "It's my life"-ot, az 6-nak szerintem mondjuk nagy esélyjel tetszeni fog. Ha egy őszinte ember, és nem a divatot majmolja, és szal tényleg oda is figyelt, hogy milyen ez a zene, akkor még be is vallja. :) Mármint azt, hogy tetszik neki. Aki meg nem kedvesen közöl róla véleményt, tehát konkrétan leszólja, hogy "gáz", meg mittudomén, azzal nem kell foglalkozni. De pl azt meg el lehet fogadni, hogyha valaki nem konkrétan f|kázódik, hanem kedvesen elmondja, hogy "nekem ez nem tetszik, nekem ez nem jön be annyira." Tehát aki nem konkrétan azt mondja, hogy ez "sz@r", hanem csak, hogy neki más az ízlése; azt még úgy el lehet fogadni. Amúgy meg szal szerintem minimum 10-ből 6 ember szerint a Bon Jovi király, szóval most annak a pár osztálytársadnak nem a stílusa; hát most Istenem, ennél nagyobb bajuk ne legyen; hogy ők másmilyen stílusú zenéhez vannak hozzászokva, és nekik ez meg nem tetszik. :):) Szal azt, hogy a BonJovi jó, azt meg a nagy többség, kábé bárki elmondhatja. :):) Meg egyébként sem fer leszólni valakinek a zenei ízlését, így megnyilatkozni róla, hogy "gáz". Tehát na. Hogy neked mi tetszik, azok a te belső érzéseid. Azok adottak, hogy milyen fajta zenék tetszenek. :):) Tehát egy belső érzés, ami szubjektív, az meg hogy lenne gáz? Sehogy. Nekik nem a stílusuk ez a zene, meg ez például egy régebbi együttes, és lehet, hogy "elavultnak" találják, de szerintem meg egyáltalán nem az. Egy jó sláger 40 év múlva is tud még pl jó sláger lenni. Tehát zenéből ilyennek nem kéne léteznie, hogy "jujj, ez már kiment a divatból." Hanem, ami jó, az jó!! :):):) Egyébkén t, javaslom, nézd meg, én még nem néztem, de írd be, hogy Bon Jovi singles wiki -és akkor megnézheted, hogy melyik számuk hol szerepelt a toplistákon, és szerintem vannak nekik elég előkelő helyeik biztos, mert sokan hallgatják, sokan szeretik ezeket a zenéket, mivel jók. :) Ja és akkor erre meg a fanyalgó osztálytársaid biztos mondanák, hogy "Jaj, a sok rossz, meg a sok gagyi között könnyű a legjobbnak lenni." De ez nem is igaz, rengetegsok jó régi szám van, és pl meg 27 évesként tökre örülök, hogy szereted a Bon Jovi-t. :) Szerintem is nagyon királyak, úgyhogy... :) Na, meg ilyen nincs, hogy valaki azért, vagy a munkássága, vagy a bandája elavult lenne azért, mert mondjuk a 70-es, vagy a 80-as években alakult. Tehát a jó zene , az mindig jó zene marad; függetlenül attól, hogy hányan hallgatják, és hogy mi az aktuális divat, és mi az aktuális trend. :) Nem azt kell figyelni, hanem, hogy belül neked mi tetszik. :) Az számít, és azt hallgasd, és ha akarod, hogy mások osztozzanak veled az élményben, akkor nyugodtan ajánlgathatod nekik; viszont, ha már abban a közegben úgy néz ki, nem vevők erre a fajta zenére (pl Because we can, You give love a bad name, Born to be my baby, We werent born to follow; stb.), akkor őket már hagyjad és ne "nyaggassad" vele, mert ők ezt már nyaggatásnak érzékelnék, ha továbbra is ajánlgatnák nekik, holott már kifejezték nemtetszésüket. Tehát akinek már egyszer nem jött be, annak ne ajánld tovább; de ennyi. Tehát ők nem vevők erre; tudomásul kell venni, és akkor mondjuk pl nem beszélgetsz velük annyit zenéről, beszélgessetek másról. :) Mégjobb lenne, ha olyan barátaid lennének, akik nem szólják le, nem fikáznák a zenei ízlésedet; hanem elfogadják, hogy neked ez tetszik. :) Tehát próbálj meg ilyen kedves, toleráns, elfogadó emberekkel barátkozni, akik elfogadják, hogy te egy egyéni individuum vagy. :):):)
2020. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éve voltam 17/L és már akkor is furán néztek a Bon Jovi miatt :D Szóval gondolom a mostani középsulis korosztály méginkább furcsállja. Biztos van olyan is, aki szerint "gáz", de az elég szűklátókörű.
2020. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönpm szépen mindenkinek!😊
2020. febr. 8. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!