Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amióta gyakorizol, azóta az...

Amióta gyakorizol, azóta az emberek felé való bizalmad nőtt, vagy csökkent az itteni válaszok hatására?

Figyelt kérdés

2020. febr. 9. 13:47
 1/9 October15 ***** válasza:
90%
Egyiksem. Az régen rossz lenne ha a GYK bármilyen befolyással lenne az emberekhez való viszonyomhoz.
2020. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne régen rossz, itt is emberekkel kommunikálsz, attól, hogy nem látod őket.
2020. febr. 9. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az itteni embereket egy burokban tartom magamban, és nem oszt szoroz a való életben való napi kapcsolataimban.

Az itt észt osztó hülyegyerekek is a valóságban normálisan viselkednek... erre tökéletes példa a facebook mint jelenség. Sok ismerősöm akiket gyerekkorom óta ismerek például, a való életben mézes mázos tündéri ember, míg a facebookon egy habzószájú politizáló valaki. Teljesen más karakter. Nyilván egy fajta illúzió fátyol az ő esetükben lehullott, de a viszonyom velük nem változott meg a valóságban.

Csak megszoktam, és megtanultam azt, hogy az emberek olyanná válnak a neten mint a gépjárműben... gátlástalanul levezetik a feszkót, ami nem feltétlenül a másik ember gyűlöletét jelenti.

2020. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásol. Alapvetően "szórakozni" járok ide. Néha nagyon vicces / tanulságos / akár rémisztő, hogyan gondolkoznak egyesek (vagy akár sokak).
2020. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol.
2020. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt vettem észre, hogy vagy nagyon sok furcsa ember van soraink között ... vagy sokan elnyomják a véleményüket és csak anoním platformokon merik kiadni magukból azokat a dolgokat amik miatt elítélné őket mások.


Meg egy másik érdekesség, hogy lehetőségem van olyan emberekkel kommunikálni akikkel a valóéletben nem, így picit úgy érzem jobb belátást kapok a világba.

2020. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 October15 ***** válasza:
35%

2.: Persze csak kérdéses hogy milyen emberekkel találkozok itt és milyen emberekkel IRL. :D

Majd ha a GYK átlag hozza azt a szintet mint mondjuk a szakom átlagja vagy a haveri köröm átlagja akkor beszélhetünk arról hogy egy kategória. De hidd el attól végtelenül messze van.


Persze ettől függetlenül van a 2 halmaznak metszete. ~10 év [nyilván nem folyamatos] GYK használat alatt egész pontosan 1 fő. :D Jó nyilván ideig-óráig akadt több is de ami úgy tűnik hogy tartós a GYK-tól hála istennek teljesen függetlenedett kapcsolat az konkrétan 1 fő. :D Nyilván ő baromi értelmes, tehetséges, érdekes, szeretnivaló stb stb stb stb kb fél napig lehetne sorolni a jó tulajdonságait. DE 1 ember... 10 év alatt. :D


Ehhez képest azért IRL 10 év alatt nem 1 olyan emberrel találkoztam akitől nem vert ki a víz 3 nap után. :D

2020. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mégjobban eltávolodtam tőlük, és sajnos inkább itt lógok.
2020. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az itteni válaszok nem sok vizet zavarnak az életemben. Kezdjük ott, hogy szinte mindenki név nélkül ír, én meg azokat a válaszokat (és válaszolókat) nem tudom komolyan venni. Egy-két emberke van, akik az üdítő kivételt képviselik, az ő válaszaikat mindig örömmel olvasom, s ha néha késhegyig menő vitát folytatunk is, azt mindig a kellő tisztelet megtartása mellett tesszük.
2020. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!