Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel az egyik hobbijaim közé...

Mivel az egyik hobbijaim közé tartozik az, hogy a kedvenc együtteseimhez szívesen megyek el koncertre, ezért évente nagyjából 150. 000 ft-ot költök koncertezésre (+ 20/30ezer piára). Soknak számít ez, ha az ember hobbijáról van szó?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak - azaz emellett eltartod magad és nem szülöknél élsz, nem az ö pénzükböl teszed lehetövé -, akkor nekem nem gond.

Én nem költenék ennyit rá, nekem nem érné meg.

2020. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megengedhetem magamnak, teljesen önellátó vagyok és 1 forint támogatást nem kérek a szüleimtől. Dolgozom ugyanúgy mint más.
2020. febr. 9. 14:27
 3/8 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy akik megkérdezik, mi a hobbim, és szóba kerülnek az anyagiak, rögtön elkezdenek beszólni miatta. Csak nem értem, akkor minek kérdik, ez csak egy olyan kérdés, amire nem "illik" választ adni?
2020. febr. 9. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor máskor kérdezz vissza attól, aki dohányzik, hogy te mennyit költesz éves szinten cigire? Na látod, és hozzájuk viszonyítva még olcsóbb is a hobbid.

Szerintem mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.

2020. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Más egy üveg piáért többet fizet, vagy biciklit vesz 1.5 millióért vagy motort, hobbiautót stb..itt nem az a kérdés hogy sok-e hanem hogy elő tudod e teremteni, tudsz-e félrerakni stb. Van aki jobban be van korlátolva anyagilag, ő nem teheti meg, de te valószínüleg igen. Ha így van akkor ne sajnáld, különben mi értelme az életnek ha csak munkából és pénzkuporgatásból áll..én ennek sokszorosát költöm éves szinten. Úgy 4-5 évente fullos új bicikli éves szintre leosztva is sok+karbantartás, play station játékok, könyvek, néha különleges ételek italok kipróbálása stb..nem rendelkezek végtelen kerettel de sose sajnáltam olyan dolgokra amiket szeretek. Mindenki maga dönti el hogy mennyit szán hobbira és nincs olyan hogy sok.
2020. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem akkor sem érdekelne, ha anyád-apád fizetné.
2020. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam több százezer is elmegy erre évente, de inkább nem akarom tudni, ezért nem számolom. :D
2020. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok ezzel, sajnos az utóbbi 2 év anyagi okok miatt kiesett. A power metal a kedvenc múfajom, amíg tehettem elmentem minden koncertre a kedvenc együtteseimtől, amire tudtam, remélem hamarosan újra tudok menni.
2020. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!