Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az otthonról elköltözés előtt...

Az otthonról elköltözés előtt még milyen "lépések" vannak a felnőtté válásban?

Figyelt kérdés
21 évesen gondolkodom már a kiköltözésen, de még mindig felkészületlennek érzem magam, pedig nagyjából tudom hogy kell fenntartani egy lakást, el tudok és szoktam végezni akármilyen házimunkát, dolgozom az egyetem mellett és mindjárt le is diplomázok. Tudom, hogy sokmindenre akkor fogok rájönni amikor már külön lakom, nem lehet felkészülni előre mindenre, mégis túl gyerekesnek érzem még magam. (Valószínűleg az se segít, hogy nem partnerrel akarok összeköltözni hanem egyedül. Meg az, hogy nem szeretnék most másik városba költözni, és furcsa lehet olyan lakásba költözni, ami legfeljebb félórányira van az otthonodtól.) Szerintetek honnan tudja valaki, hogy már elég érett az elköltözéshez, milyen képzeletbeli lista lehet, amit teljesíteni érdemes előtte?

2020. febr. 9. 22:13
 1/4 A kérdező kommentje:
gyönyörű szóismétléseket produkáltam, ezért ne hallgassatok zenét fogalmazás közben :D
2020. febr. 9. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell túlgondolni, el kell költözni, csinálni kell, benne kell lenni.
2020. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nincseken lepesek.

Fogod magad es koltozol. Az elet a legjobb tanar, de nem szol elore hogy melyik lecket tanuld meg.

2020. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mai világban könnyű a segítségkérés, könnyű a kapcsolattartás.

Vágj bele és ha kérdésed lesz közben, felhívsz valakit, vagy megnézed a neten.

2020. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!