Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez és mit lehet...

Miért van ez és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy nem érzem magam jól emberek társaságában mindig olyan érzésem van mintha mindenki figyelnie és rajtam röhögne vagy ilyesmi az utóbbi időbe ez egyre jobban ki jön rajtam és egyszerűen nem bírom el viselni ha sokan vannak körülöttem ha egy idegennel kell beszélnem csak dadogok meg össze vissza mondok minden és egyszerűen félek a családból el vagyok bárkivel de ha az utcán boltba stb kell beszélgetni akkor ideges vagyok félek meg ilyenek

Mitől vagy mi lehet ez?



2020. febr. 10. 02:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Félsz mások véleményétől, reakciójától, főleg attól félsz, hogy elítélnek, megítélnek és ez rendkívül nagy szorongást vált ki benned. Pszichológus tud segíteni.
2020. febr. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
#1:+1
2020. febr. 10. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz rajuk. Legyel te az aki mindenkit bamul. Akkor el fog mulni
2020. febr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyhe paranoia. Mielőbb keress egy pszichológust!
2020. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem paranoia, szociálkis szorongás, félelem az emberektől, az idegenektől pont azért mert "mit gondolhatnak rólam", "mi van ha rajtam nevettek" stb.
2020. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5-nek igaza van. Szociális fóbia önbizalomhiánnyal vegyítve. Az emberek társaságában való szorongás az első, az idegenekkel való beszéd általi dadogás, stb. egyértelműen önbizalomhiány. Nem tartod magad elég érdekesnek, egyenlőfélnek azzal, akit beszélgetsz, ezért rástresszelsz. Voltam hasonló cipőben én is, de rájöttem, hogy kár ezen izgulni, sokszor a másik fél rosszabb, mint én és kinőttem :D
2020. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!