Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átlag naponta 2100 ft-ra jön...

Átlag naponta 2100 ft-ra jön ki az étkezésem, szerintetek ez az összeg soknak számít, megfelelő, vagy átlagon aluli?

Figyelt kérdés

5 étkezést számoltam, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna és vacsora.

A reggelim főleg bacon+tojás, vagy müzli, illetve kávé (otthon)

A tízórai vagy egy banán vagy egy natúr joghurt

Ebédet 1000 ft értékben rendelek heti 3 alkalommal, a másik 4 napra főzök/sütök (teljesen vegyes, húsételek, levesek, főzelékek, amikhez épp kedvem van)

Uzsonna általában tojásos-tonhalas-salátamix paradicsommal

Vacsora vagy főtt répa, vagy pedig túró gyümölcsökkel és (szintén) natúr joghurttal


Heti 4 alkalommal másfél órát sportolok, 25 éves férfi vagyok.


2020. febr. 10. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, mihez képest. Nekem sokkal kevesebb, de nem rendelek.
2020. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A magyarok átlag költekezési szokásaihoz képest, amiket étkezésre költenek.
2020. febr. 10. 10:06
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

Hát eléggé gazdaságos.

A túróevésnek nem sok értelme van, én is csináltam. Fogyáshoz jó semmi máshoz, mert a túró fehérjefelének nagyrészét meg sem emészted (mert nem tudod), csak a zsírt és a szénhidrátot belőle, és a tejsavót.

Tojással, fehérjedús levesekkel (pl csirkeláb, vagy kocsonya) hallal, többre mész.

2020. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is kb ennyi, de én egészségesen kajálok. Azt mondják, az drágább... Hát ezek szerint nem.:D
2020. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem számít soknak, apám ételfutár egy kisvárosban, mindig mondja hogy mennyien mien sokat rendelneknapi szinten vacsorára. Már az több mint amit te írtál és még ott van a többi étkezés. Szokott hazahozni mindig egy ingyen pizzát abból eszek 2 szeletet vacsira, de még így is többet költök felesleges dolgokra mert megkívánom. Ha valaki főz egy egész családra úgy lehet hogy egy főre leosztva ki lehet jönni olcsóbban is de egyébként a mai árak mellett szerintem legtöbben nem jönnek ki ennyiből. Amikor fizetek 10.000 forintot egy boltban és nem kell hozzá táska mert elfér a kezemben
2020. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen* sose írtam még rosszul :)
2020. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#4 tudom, hogy nem a legegészségesebb, de nem hinném, hogy a hal, tojás, zöldségek, gyümölcsök és rostok vegyítése kifejezetten egészségtelen lenne abban, amit felsoroltam.
2020. febr. 10. 10:21
 8/17 anonim ***** válasza:
9%

[link]


Nesze túrómatyi...

2020. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Marixdrops - vajon ez az oldal mennyire megbízható, mennyire szakmai és hozzáértő emberek tudományos kísérletei alapján készült véleményei szerepelnek rajta?
2020. febr. 10. 10:35
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

# 9


Nem kell készpénznek venni, de más szögből közelít meg dolgokat, senki sem tiltja, hogy utánanézzen az ember.


Egyél meg egy kiló túrót, nézd meg mi jön ki hátul kb 3-4 óra múlva..

Rakd be a mikroszkóp alá is...

Háromnegyede emésztetlen lesz.


Ennyi...

2020. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!