Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is célzás volt,...

Szerintetek is célzás volt, hogy ne menjek oda többé vásárolni olyan korán?

Figyelt kérdés

Van egy pékség nálunk, ami 5-kor nyit. 5 óra előtt 10 perccel indulok mindig dolgozni, oda mentem be kajáért. Nem figyeltem a nyitva tartást, mert mikor mentem nyáron az ajtó mindig nyitva volt, tábla, székek ki voltak már pakolva és más vásárlók is voltak bent. Ezért gondoltam már nyitva vannak. Hónapokon keresztül oda jártam. Egyszer kártyával akartam fizetni, és mondja a csávó, hogy egy pillanat, be kell üzemelnie a terminált, mert egyébként csak 5-kor nyitnak... Ránéztem az órára, valóban 5 óra előtt volt pár perccel. Ja, mondom persze, bocsánat. Na utána többet nem mentem, mivel 5 óra után már lekésem a buszt, pedig a mai napig látom, hogy járnak be 5 óra előtt vevők. Viszont ma délután munkából hazamenet úgy alakult, hogy bementem, és megjegyezte a csávó, hogy régen látott, megváltozott a munkarendem vagy rájuk untam? Elmondtam, hogy 5 óra után én nem tudok jönni, mert megy a buszom, és célzásnak vettem, amit nyáron mondott. Azt mondja, ő nem úgy gondolta, nem azért mondta. Most tényleg én voltam a hülye? Más nem vette volna célzásnak? Ti hogy értelmeztétek volna ezt?


L/23


2020. febr. 10. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg te vagy a hülye.
2020. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
99%
Nem célzás volt, a terminált csak hivatalos nyitási időben lehet használni :D
2020. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem célzás volt, de ha egy bolt 05:00-kor nyit, akkor a kasszát is csak hivatalosan 05:00-kor nyithatják meg.


Ha nem szóltak amikor bementél, akkor nagyon jófejek voltak, mert a te vásárlásod feketén ment, amíg kasszanyitás után nem tudták bevinni. Nyilván ez készpénzzel megoldható, bankkártyás vásárlás esetén nem. Ezért mondta, hogy várni kell, mert a tranzakció nem tudott volna lezajlani 05:00 előtt.

2020. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Én úgy értelmeztem volna, ahogy mondta. A terminál még nincs beüzemelve, és légy szíves ne morogj ezért, hiszen csak ötre kell mindennel elkészülniük. Arról egy szó sem volt benne, hogy te miért jöttél be ilyen korán.

Ha ez zavarná őket, akkor azt mondanák, mikor belépsz, hogy "elnézést, csak 5-től leszünk nyitva". Vagy egyszerűen zárva tartanák az ajtót készülődés közben, és pontban 5-kor nyitnák ki.

2020. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Mi ebben a célzás? Hogy 5 előtt hivatalosan nem szolgálhatna ki, mégis megtette, csak kért pár pillanatot, amíg beüzemeli a terminált? Ebben semmi rossz szándék nincs, túlreagáltad.
2020. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Te nagyon magadra veszel úgy tűnik mindent. Ennyire nebáncs virág lennél? :)))
2020. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Túlgondolós vagy. Én is az vagyok, de ebben semmi célzás nem volt. Azt gondolta, amit mondott: be kell üzemelnie a gépet. Ennyi.
2020. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként ilyen helyeken baromira nem restek szólni, ha még zárva vannak, akkor kerek perec szólnak, hogy még zárva, nem pedig célozgatnak. Ez nem tini szerelem...
2020. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így is lehet venni, végül is, de szerintem csak hozzátette szimplán. Nekem nem jutott volna ez eszembe. Ha nem akarták volna, hogy többet ne menj oda, bunkóztak volna biztosan, hogy vedd észre magad. Plusz, mivel úgymond törzsvendég vagy/voltál, sztem. normális az, hogy vált veled pár szót. Sztem. se akart rosszat.
2020. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!