Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is észrevette már, hogy...

Más is észrevette már, hogy manapság már tiszta gáz egyszerű átlagembernek lenni?

Figyelt kérdés

Mostanában esküszöm sikk aspergeresnek lenni, de minimum kell lennie valami elmebajnak, hogy ne lógjon ki a sorból az ember.

Vagy épp homokosnak vagy transzgender nemváltoztatónak.


2020. febr. 12. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vettem észre. Szerintem simán lenéznek még mindig, ha kicsit is más vagy.

Egyébként aspergeresnek nem lehet csak úgy lenni. Ahhoz születni kell.

2020. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Na tessék, első vagyok, átlagos, és le is lettem pontozva :) gáz átlagosnak lennj :D nem baj én inkább vagyok gáz átlagos mint divatból beteg
2020. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

#5

Én nem az átlagosság miatt pontoztalak le (eleve szerintem nem vagy az, a gyűlölködés szerencsére nem átlagos), hanem a stílusod miatt.

2020. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

#9

"gyűlölködik (ige): Egyik a másik iránt ellenséges indulattal viseltetik"

Szörnyűnek és divatnak titulálni mások nemi beállítottságát szerintem eléggé ellenséges.

Szóval mivel van pontosan probléma?

2020. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!