Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Figyelemzavar ellen valami...

Figyelemzavar ellen valami gyógyszer? Mit tegyek? 20l

Figyelt kérdés

Annyira nem tudok figyelni, hogy a munkába 4x megmutattak nekem hogyan kell a pénztárgépbe kicserelni a papírt, és még most sem tudom...

Mire megtanultam hogy egy sima hamburgerbe mit kell tenni volt 2 hét, pedig csak 4 dolgot kell bele tenni.

Nem tudom mit tegyek.

Amúgy kbnegyedikes korom óta van ez hogy semmit nem tudok megjegyezni semmire nem tudok figyelni, előtte ötös tanulo voltam.


2020. febr. 14. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen orvoshoz kell először elmenni, ha komoly a baj, akko egy vény nélküli gyógyszer nem fog segíteni.
2020. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Jarj futni. Az kozombositi a stresszt es szepen oda fogsz tudni figyelni.
2020. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah viszgáltasd ki magad. Pontosabben jelenkezz be minnél előbb, mert sok idő mire sorra kerülsz ha ingyenes kell.


De amúgy szerintem az is segít, ha valahogy rutinná tudod ezeket gyakorolni ismételgetéssel.

2020. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!