Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Anotalkon valahogy rá lehet jönni, hogy ki a másik fél?

Az történt, hogy kaptam egy képet a csetpartneremtől, megnéztem, reagáltam rá, és azonnal kilépett. Azon angyalok jelenleg, hogy fel tudja-e törni a telefonomat azáltal, hogy láttam a képet

értelmes válaszokat előre köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témában: AnoTalk

febr. 14. 11:53  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudja feltörni. Ha egy ember van rajta, tedd be google képkeresőbe és megtudod, ha az a kép nyilvánosan fent van valahol, pl fb, insta, hogy ki az illető.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 14. 12:08 Privát üzenet

Mert Anotalkon annyi fekete kalapos hacker van, hogy ilyen nyilvánvalóan előfordulhat :D

Az e-mail címed hamarabb feltörik, attól kellene félned ennyire, mert ott jóval több információhoz hozzájutnak.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 14. 13:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Működne úgy a Pavlovi reflexre való tanítás, ha a másik ember tudja, hogy ez a célunk?
Egyoldalúak a kapcsolataim, a másik sose keres, sose kérdez, nem érdeklődik, miért van ez?
Tegnap elmegy mellettem a munkatársam miközben másik kérdezett valamit, és odaszúrja h "nem nooormáliiss"! Ti mit tennétek?
Amikor munkahelyen leértetlenezik az embert és kiderül hogy valojaban a màsik volt az, akkor mi marad meg a màsikban?
Meglehet nézni valahol, hogy a férjemnek van e a nevén másik ingatlan?
Van itt olyan ember, aki megfogta a bőröndjét és el költözött a világ másik végére? Nagyon fiatalon,20 évesen.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!