Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj, hogyha Lil G a példaké...

Az baj, hogyha Lil G a példaképem?

Figyelt kérdés

Szerintem senkinek nem kell bemutatni, hiszen már majdnem két éve berobbant a köztudatba aminek folytán óriási nézettséggel rendelkezik és hatalmas sikereket ért el. Amikor megjelent az első daluk én azóta nagy rajongója vagyok, mert nagyon megfogott és ahogy jöttek a további dalai még inkább megszerettem őt, mert rendkívül tehetséges és tökéletesen beleélem magamat abba amiről énekel. Megénekli azt, hogy hogyan éli meg az élet nehézségeit, kudarcait, problémáit és ezeket pedig áttudom érezni, hiszen nekem is ahogy mindenkinek vannak nehéz időszakjai, mindenki tapasztalta már azt, hogy az emberek mennyire kétszínűek, mennyi fájdalmat tudnak okozni, sokszor a legjobb barátaink szúrnak minket hátba. Én a nehéz napjaimat az ilyen zenékkel vészelem át. Részben Lil G zenéje segített abban, hogy ne érdekeljen mások véleménye rólam és szabaduljak meg a negatív emberektől akik csak lehúznak. A környezetemben is sokan szidják őt azzal, hogy milyen nagy pofája van és, hogy nagyra van magával. Lehet, hogy tényleg nagyszájú de nem a semmire veri magát, hiszen a lány még csak 19 éves és már több milliós megtekintései vannak, úgyhogy az ő fikázásának az alapja az irigység. Én is nagyszájú vagyok és megtanultam, hogyha valakinek problémája van velem az csakis az ő problémája és nem érdemes odafigyelni rájuk. Rám is sokan mondják, hogy flegma, nagypofájú meg egyebek de megtanultam letojni ezeket a rosszindulatú beszólásokat.

Ti is nagyra tartjátok Lil G munkásságát?


19/L



2020. febr. 14. 12:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Látom te vagy a helyi "balpártos„.


És igen baj,sőt szégyen az emberi faj számára.

2020. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Igen elég rossz példa.


"Rám is sokan mondják, hogy flegma, nagypofájú meg egyebek de megtanultam letojni ezeket a rosszindulatú beszólásokat."


Miből gondolod hogy ezek "rosszindulatú beszólások" és nem a valóság.

2020. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Igazából mondatonként lehetne kielemezni az irományod, mert kb minden kijelentéseddel probléma vagy, de nem látom sok értelmét, mert úgy érzem te már döngöttél. Bár akkor nem értem mi a kérdés valódi lényege? Lil G dicsérgető válaszokat vársz?
2020. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Lil G-t csak prolik hallgatnak lol.
2020. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

rákerestem, mert még nem hallottam róla.


hát nem véletlen, mert egy kalap szr.

2020. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Olyan gyenge embereknek vannak példaképei, akik jól tudják magukról, hogy unalmasak, ezért próbálnak másolni valakit.


Nagy sikereket ért el? :D Van mire nagyszájúnak lenni? Az igen. Elárulom neked, hogy SEMMIT nem ért még el az életben. Vannak milliós megtekintése? Mivel? A semmiről ír szöveget meg játsza a nagy lányt, közben hitegetnie kell magát arról, hogy amiket mondanak, az őt nem érdekli, közben a livejai, a zenéi pont ezekről szólnak. Egy 15-16 éves lánytól még okés lenne, hogy rajong egy ilyen díszbohócért, de egy 19 éves felnőtt embertől...nézd csak meg 6ix9ine-t. Ő is beakarta mutatni, hogy mennyire hiteles, mennyire kemény csávó, most meg úgy viselkedik, ming egy óvodás és ha szorul a hurok, inkább beköp mindenkit csak ne ő legyen megrakva bent. Kb. Ennyire hiteles a te nagy sztárocskád is, aki 19 évesen csak beleugat a mikrofonba, de értelmes szavak nem hagyják el a száját. A nézettségbeli számok meg nem tekinthetőek a saját sikerének. Annyira sikeres, hogy a saját koncertjeire is csak azok járnak, akik belátják, hogy milyen nagy sz@@r kupac :DD

Minden irigység nélkül, nekem nincs is mire irigykednem, mert engem nem vonz, hogy a yt-n megnézzék a videóim többen, nem is posztolok oda videókat.

2020. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Lil G napjaink egyik legnagyobb senkije...
2020. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Hát ezt most jól megkaptad. Szervusz. 😁
2020. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Minden válasz 100%-ban hasznos,na ilyet sem láttam még.😁😁😁
2020. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy kicsi g-nek hívatja magát akkor miért írja nagy betűvel?
2020. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!