Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc boltotok,...

Melyik a kedvenc boltotok, üzletetek, és miért?

Figyelt kérdés
tesco, auchan, spar, interspar, penny, cba, lidl, aldi stb

2020. febr. 14. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lidl és Aldi. Szeretem a termékeiket, ár-érték arányban szerintem a legjobb. Ha ugyanazt a tételsort megveszem a Tescoban, akkor semmivel sem kapok jobb minőséget, cserébe többe kerül.
2020. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Penny, lidl, aldi, a jó ár érték arány miatt. A Tescoba nem járok. De a legnagyobb kedvencem szétkürtölöm a Világnak. Alza.huuu. :-) Olyan aranyos.
2020. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is a lidl.


És még rengeteg más embernek, kb mindig tömve vannak a lidl-ök.


Máshol minden min 1.5x annyiba kerül.

2020. febr. 14. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szégyen vagyok, de imádom az Euro-s boltokat (vagyis a régiek jobbak voltak), onnan mindig megpakolva jövök ki. Máshol nem is nézelődöm, de ott szoktam, mert meg tudom venni xD
2020. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aldi vagy Lidl. Szimpatikusabb, jobbak a sajátmárkásaik, ár-érték arányuk nagyn jó, valahogy a választék is igényesebb. A pénztárnál is nagyon gyorsan ledarálják aaaaaa...zzzembereket.
2020. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!