Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiket ti ismertek megrögzött...

Akiket ti ismertek megrögzött agglegényeket, azok inkább a szüleikkel élnek, vagy pedig teljesen egyedül?

Figyelt kérdés

Nyilván nincsen feltétlenül összefüggés, de én egy párat ismerek és az mind a szüleinél lakik. Ennek persze az is magyarázata, hogy egy részük alkoholista, aki nem költözött sosem külön és így a szülőket boldogítja. Ezeket sosem láttam nővel, bár mindegyikük dolgozott, munka után nem a családhoz, hanem a búfelejtőbe siettek.

Azok a nem házas férfi ismerőseim, akik viszont váltogatják a partnert, nos ők külön élnek a szülőktől.


2020. febr. 15. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek, egyedül. Szintén nőket váltogatva.
2020. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elején azt írod, hogy akiket ismersz azok mind a szüleiknél laknak. A következő bekezdésben pedig már azt írod, hogy ismersz olyanokat akik nem a szüleiknél laknak. Szedd össze magad.
2020. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-esnek: Bocs, ha nem volt egyértelmű, az alapkérdés olyanokra vonatkozott, akiknek nincs nő az életében. A másik változatot csak azért tettem hozzá, mert nekik időnként van partner, de jogilag mégis nőtlennek számít, mivel nem vette el egyik barátnőjét sem, meg élettárs sem, mert gyakran váltogatja. Már akiket én ismerek.
2020. febr. 15. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak a hülyék nősülnek azért, hogy dugjanak.
2020. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-esnek: ez a nap poénja barátom... És még igaz is!
2020. febr. 15. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
90%-ban teljesen egyedül, a maradék 10%-ban a szülőkkel.
2020. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!