Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz ha megint csótány...

Mi lesz ha megint csótány vagy bogár lesz a lakásban?

Figyelt kérdés

Fél évig laktam egy 10 emeletesben ahol csótányok voltak amit próbált lakótársam elhallgatni előlem. Szanaszét hagyta a kajamaradékot meg minden és azt ették a csótányok. Volt olyan,hogy már a szobámban találtam meg őket. Na akkor éjjel hajnali ötkör is égett a lámpám mert nem bírtam aludni. Rettenetes bogárfóbiám van. Megelégeltem és elköltöztem. A tulaj azt mondta,hogy örül neki hogy a másik lány nem olyan plázap*csa mint én és nem költözik el azért mert bogarak vannak....Most a 7. kerületben találtam egy belülről gyönyörűen felújított lakást és beköltöztem. Saját ágyam van saját matraccal amit most vettem, de ugye ez egy régi típusú lakás. Olvastam,hogy sok helyen vannak ágyi poloskák Pesten. Egyszerűen rettegek hogy megint rémálom lesz az egész. Olyan szinten megviseltek engem a csótányok a korábbi lakásban hogy kb sírnék. Szerintetek mekkora az esély erre?


23/L


2020. febr. 15. 19:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként az új lakásban patyolat tisztaság van. Nagyon igényes a lakótársam, viszont nagyon félek a múltkori óta. Ott volt olyan hogy hemzsegtek a wc ülőkén reggel a csótányok. 😢🤢
2020. febr. 15. 19:19
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Mindenhol lesznek rovarok, ilyen az élet. Szokj hozzá, ha nem megy egyedül menj el pszichológushoz.
2020. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Jajj, én is undorodom a csótánytól.🤢 Szoktam kirakni időnként csótányirtó gélt a lakásban, azóta nem láttam egyet sem. Ajánlom neked is.
2020. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy fóbiát csak tovább erősít, ha alap nélkül erősítjük magunkban a kiváltó okát. Annyit tehetsz magadért, hogy megelőző intézkedéseket foganatosítasz - a saját megnyugtatásodra. Nyílászárókat csak a szellőztetés idejére nyitsz - este úgy, hogy nem ég bent fény, nem megy a TV. A bejárat környékén teszel le egy-két csapdát és a vizes blokk lefolyói környékén. Érdemes azt a részt is kontroll alatt tartani, ahol az emeleteket csövek kötik össze, - ez az egyik leginkább kritikus rész a csatornanyílásokkal egyenértékű módon. Ha az ablakokon régi a roló, akkor a rolóház az, ami kritikus lehet, - ezt a méhek és a szú szeretik leginkább. Az ágyi poloska egy eléggé durva élőlény, - alattomos módon, sötétben táplálkoznak az emberek véréből. A leghatékonyabbak ellenük az, ha nem tapétázott a lakás, nincs parketta, szegélyléc, illetve nem fából vannak a bútorok, - a leglehetetlenebb helyeken élnek, ill. szaporodnak. Akár mennyire is félsz, óvatos vagy, hozzá kell szoknod a gondolathoz, hogy rovarok, bogarak voltak, vannak, és lesznek is. Mindenesetre, míg nem látsz bármiből csak egyetlen példányt is, nem érdemes pörögnöd ezen agyilag, - mert kikészülsz!
2020. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!