Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy nevezik azt amikor azzal...

Hogy nevezik azt amikor azzal próbálnak egy vitát megnyerni, hogy bizonyíthatatlan dolgokra hivatkoznak?

Figyelt kérdés

A főnökeim csinálták folyamatosan ezt, hogy kiosztottak nekem egy feladatot és amikor valamit nem úgy csináltam ahogy ők azt elképzelték akkor rávágták, hogy "HÁT PEDIG ELMONDTAM".


Nekem az esetek többségében még csak nem is derengett, hogy bármi ilyesmiről lett volna szó, nem hogy konkrétan elmagyarázták volna.



2020. febr. 16. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A főnök - alkalmazott vitákban az egyik vitázónak van döntő szerepe.


Így teljesen mindegy mi történt. Ha ő azt hiszi, hogy elmondta neked hogyan kell csinálni, akkor "elmondta". Attól függetlenűl hogy ez igaz-e.


Ha te ezt sikertelenűl vitatod úgy tűnik mintha megakarnád téveszteni.


Meg amúgy is ez a dolog tipikus. Gyakran előfordul téves információ csere, mert az adott fél nem úgy kommunikálta hogy az érthető legyen vagy a fogadó fél nem tudta értelmezni 100%osan az üzenetet.

2020. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan ez történik, akkor könnyen lehet, hogy tényleg nem csinálod meg rendesen a dolgokat.

Nekem is van ilyen beosztottam.

2020. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan főnökeim vannak, akik virágnyelven adnak egymásnak ellentmondó utasításokat vagy minden nap más utasítást egy adott munkafolyamatra vonatkozóan vagy semmilyen utasítást sem adnak. Rajtam kívül senki sem teszi szóvá, ezért azt hiszik, hogy csak én nem értem. Aztán csinálom úgy, ahogyan jónak látom, aztán megkapom, hogy el lett mondva. Ilyen problémám még egy munkahelyemen sem volt, szóval szerintem a hiba nem az én készülékemben van.
2020. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!