Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan ember,...

Tényleg van olyan ember, akinek ha egy kis szabadideje van, már unatkozik?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van aki ha 4 helyett 5kor ébred, úgy érzi már kárbament az egész nap. De mi számít szabadidőnek? Suli-meló-házimunka-gyerekek letudva akkor pont jut idő kikapcsolódásra. Nekem sok szabadidőm van és sokszor nem hasznosan töltöm de sose unatkozom
2020. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy totál értelmetlenségekkel tölti az idejét.
2020. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan van,én például tudok olyan is lenni ha például hétvégén 1-2 órával később kelek fel már úgy érzem teljesen el ment az egész napom pedig csak reggel 8-9 óra van.

Olyan is elő fordul mint most értelmetlen dolgokkal töltöm a szabadidőmet.

Régebben eggyik nyári szünetben volt olyan kb 1 hónapig hogy tényleg unatkoztam akkor egész nap csak a South park és az Így jártam anyátokkal néztem.

2020. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl kreatív vagyok s ebből adódik a vállalkozásom is.

Nincs olyan hogy unalom, mindig ügyködök valamin.


De van hogy éjjel felkelek egy teljesen álmomban átgondolt ötlettel, világomat nem tudom, de felvázolom a füzetbe, ami az éjjeli szekrényemen van mindig.


Sokszor megfigyeltem mások tevékenységeit.

A legtöbb ember semmilyen, zömének pedig igaz hobbija sincsen.


Persze, hogy unatkoznak sokan.

2020. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!