Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik app jobb szerintetek...

Melyik app jobb szerintetek futáshoz?

Figyelt kérdés
A Strava vagy a Google Fitnes jobb szerintetek?
2020. febr. 19. 13:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, rossz kategória...


Nem tudom, hogy telefonon, hogy lehet kategóriát választani...

2020. febr. 19. 13:55
 2/5 anonim ***** válasza:
strava jobb szerintem
2020. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a nike runra szavazok egyértelműen. Tudom, nem ez volt a kérdés, de mindkettőt próbáltam az általad írtak közül és vagy azzal volt baj, hogy mobilnet nélkül nem működött semmi, vagy a kezelőfelület nem tetszett és a statisztikák... De ez csak személyes preferencia.:)
2020. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Google Fitness nem igazán alkalmas futás rögzítésére, az arra való, hogy lépéeeket számol, illetve aggregálja más platformokról, és napi célokat lehet vele elérni.


Szóval a kettő közül határozottan a Strava. Azonban futás rögzítésére messze nem a legjobb. A Strava inkább mint sportoláshoz kapcsolódó közösségi hálóként erős, a legtöbben más platformokról szinkronizálják az edzéseiket oda. Endomkndo vagy Runkeeper szerintem sokkal jobbak rögzítésre. Én mondjuk Polar óráról, illetve Polar Flowról szinkronizálok Strava-ba és Endomondo-ba.

2020. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Mèg gondolkodok, hogy melyiket használjam

2020. febr. 20. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!