Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy csináljátok, hogy az...

Ti hogy csináljátok, hogy az ismerőseitek nem sz'rnak rátok nagy ívben?

Figyelt kérdés
Csak mert engem mindenki lesz'r, kivéve ha kell nekik valami tőlem. Mit kell tenni azért, hogy ez ne így legyen vagy egyáltalán érdemes?

2020. febr. 19. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen emberek felé nem mutatok érdeklődést, kizárom őket az életemből, így nem tűnik fel, hogy "kakilnak rám". Senkinek nincs szüksége ilyen emberekre, inkább lennék teljesen egyedül.
2020. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Jó ötleteimre mindig vevők, együtt tervezgetünk jó programokat, kirándulásokat, utazásokat, színházat, stb.


Amúgyis érdeklődnek irántam, de én legalább annyiszor keresem őket.

2020. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokkal tartom fenn a kapcsolatot, akiknél megvan a kölcsönösség, az összhang, a közös értékek, mindenki másra teszek én is magasról.
2020. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj a másik iránt, menj el vele néha beszélgetni, vagy valamilyen tevékenységet végezzetek együtt. Kölcsönös egymás felé való nyitás szükséges ehhez.
2020. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Úgy, hogy csak azzal a 2 barátommal foglalkozom (kölcsönösen), akikkel már Vajk alapítónk születése óta ismerjük egymást.
2020. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!