Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » KB mikor indulnak el újra az...

KB mikor indulnak el újra az aliexpress /ebay kínai szállítások?

Figyelt kérdés
Sok rendelésem van, van ami január 15 óta nem került shippedbe, azóta 1-1 át kerül néha de áll kB minden.

2020. febr. 20. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ameddig véget nem ér ez a vírus gondolom
2020. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most is megy a rendelések szállítása, csak hosszabb, bonyolultabb utakon halad végig a csomag.
2020. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ami elindult az megy de a 90% el sem indul
2020. febr. 20. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Én január 28. körül rendeltem telótokokat, fulbevalókat meg egy pólót, ebbol a polo es egy tok allitolag mar 2 napja az orszagban van. Kb. 1 hete kezdtek oket feladni, de 4 meg mindig nem indult el.
2020. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kínai gazdaság fékezése folyamatban...
2020. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Azt kifelejtettem, Aliról rendeltem.
2020. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gábor t ***** válasza:

Hasonló cipőben járok . 3 hete rendeltem usa-bol , 4.-én meg érkezett magyarországra , azóta nagyon nem mozog.

3.-án rendeltem hongkongból feladásra került de a szállítás nem indult el. Bár a szállítási határidők még messze nem teltek le, de kétségeim vannak .

2020. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem még februárban az országba ért egy termékem, viszont nem hiszem, hogy bármikor ideérne... Azóta kb. másfél hete meghoztak kettőt.
2020. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!