Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te miért szeretsz feljönni...

Te miért szeretsz feljönni gyakori kérdésekre? Ismerőseid/családod tudja? Vagy titokban tartod, hogy szoktál kérdéseket kiírni/válaszolgatni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 20. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Mikor hogy, időtöltés, olvasgatás, irkálás, kikapcsolódás.

Nem reklámozom

2020. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Jó sok szart lehet olvasni. Elgondolkodtató hogy menyi embernek semmi komoly baja sincs de mégis csinál.
2020. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Barátnőm tudja és néha piszkál miatta és szerinte ez az egyetlen furcsa dolog bennem, hogy élvezettem tudok válaszokra válaszolni.


Vagy ha van valmilyen olyan kérdésem, ahol véleményekre vagyok kíváncsi nem objektív igazságra azt itt teszem fel.


Amúgy a fentebb leírt dologkat szeretem az oldalban, plusz jó időtöltés olyankor amikor nincs annyi időd, hogy produktívan csinálj valamit, de éppen elég hogy elkezdj komolyan unatkozni.

2020. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem titkolom, de ismerőseim nagy része nem ismeri az oldalt.

Kikapcsolódás, unaloműzés. És persze van, amikor én is kérdezek.

2020. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Időtöltés, néha kérdést teszek fel. Meg szeretem látni, hogy mit reagálnak 1-1 válaszomra.

Szüleim, szűk körben a barátnőim tudják.

A bátyám is szokott itt járni, bár ő tipikus troll, és csak baromkodik...

A párom is használja az oldalt, eü-ben dolgozik, és emiatt csak ott szokott válaszolgatni.

2020. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyedülálló férfi vagyok, munka után sok a szabadidőm. Sokszor korholom magamat, hogy értelmesebb dologgal is foglalkozhatnék. Érdekelnek a kérdések, a társadalmi problémák, ezekre próbálok válaszolni, ötletelni. A családtagjaim tudják a dolgot.
2020. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézelődni, olvasgatni, néha beszélgetek is egy-két emberrel. Anyukám és egy barátom tud róla, hogy használom. Nem reklámozom, de amúgy egyáltalán nem gáz szerintem, a legtöbb ember tudja, hogy létezik ez az oldal, mert szinte bármilyen kérdést írsz be a keresőbe ezt dobja ki első találatnak.
2020. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek segíteni, meg izgalmas sztorikba tudok még belebotlani. Ja és pl ha adok egy fain választ, akkor megveregethetem a saját vállam, hogy de jó vagyok, milyen jó tanácsot adtam :D Tehát akkor már a kérdezőnek is jó lesz, meg nekem is egyszerre:D Meg egyébként az is lehet jó, hogy itt fontosnak érzem magam, mert szerintem jókat írok. :) Ez az utolsó csak így most merült fel bennem, ahogy írtam ezt a választ. :) Egyébként család leszól a gyakorizásért; vagy hát nem feltétlen konkrétan engem, de talán engem is belevesznek ebbe, hogy aszondják, hogy ide csak buta emberek járnak , pedig nem is. Én már egy csomó okos, intelligens emberrel találkoztam itt. Egyébként öcsémet egyszer rajtakaptam, hogy éppen választ írt egy kérdésre, de bezárta gyorsan, és letagadta. :) Nem volt baj, hogy gyakorizik, örültem, hogy ő is felfedezte, hogy ez tök jó; és akkor mikor villámgyorsan bezárta, hogy le ne bukjon, de már késő volt; akkor mondtam, hogy okés, akkor most nyissa meg az előzményeket; de nem volt hajlandó, és elkezdett valami tök másról hadoválni:D:D Pedig láttam, hogy választ írt, amíg oda nem mentem:D:D:D XD Csak azt nem értem, miért akarja előttem titkolni, hogy néha ő is használja; nyíltan meg mondjuk be nem ismerné, hogy amúgy jó, meg olvasott itt tök okos dolgokat is. :)
2020. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
*öcsém amúgy elmúlt 20 éves:D És úgy játszotta el ezt, hogy gyorsan bezárta, amikor kiszúrtam, hogy gyakorizik:D:D
2020. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Régebben szerettem az oldalt és sokat is jártam fel, de az utóbbi időkben (főleg, mióta külföldi oldalakat olvasgatok többnyire) kezdek rájönni, mekkora megkeseredett selejt az oldal felhasználóinak a jó része..Most kb. ott tartok, hogy minden nap felnézek úgy 5 percre, hátha találok valami érdekes kérdést, aztán elolvasok pár választ és inkább el is megyek, mielőtt még teljesen megutálnám az embereket.

Amúgy nem reklámozom, hogy fent vagyok, de ha kérdezik, nem is titkolom, hogy szoktam nézegetni.

2020. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!