Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha annyira utálok...

Mit tegyek ha annyira utálok más emberek társaságában lenni, hogy emiatt dolgozni sincs kedvem soha. Ha egyedül lennék sokkal könnyebb lenne. Milyen munkák vannak ahol nem kell sok emberrel összezárva lenni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 08:44
 1/5 Nikoleta987 válasza:
100%
Keress olyan helyet, ahol van home office! Akkor nem kell minden nap bejárni! Vagy keress olyan új szakmát, amit otthonról tudsz űzni. Addigis meditációval próbáld lekűzdeni a feszkót amit ez okoz.
2020. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
dettó én... bármi nemű munka amit otthon tudsz elvégezni egy haverom otthon dolgozik "informatikus " pl
2020. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

"Keress olyan helyet, ahol van home office"


Ez jó tanács, csak kérdés, hogy van-e olyan végzettsége, ami ilyen munkához kell.

2020. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha találtatok olyan munkát amit otthonról lehet végezni, szóljatok.
2020. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg irodai munkát végzek, de sajnos itt nincs home office... Telefonos ügyintéző vagyok, nem tudom hasonló területen van-e ilyen lehetőség.
2020. febr. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!