Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha képtelen vagyok kialakítani...

Ha képtelen vagyok kialakítani normális emberi kapcsolatokat, barátságokat, akkor ezek a kapcsolatok is jók?

Figyelt kérdés
Ahol nincs közös érdeklődés, közös téma se nagyon, csak annyi, hogy kedves vagyok a másikkal így hajlandó velem szóbaállni. Még ilyenből is kevés van, ha van is az is sokszor csak átmenetileg tart aztán eldobnak, de igazi rendes emberi kapcsolatok híján ezeknek is van értelme? Vagy közös pont, közös érdeklődés nélkül hülyeség kapcsolatot erőltetni még ilyen magányosan is?
2020. febr. 21. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, nekem is reál beállítottságúként művész barátaim vannak. Van festő, zenész és költő is. Nem ez számít, hanem hogy kijöjjetek.
2020. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs lo jo a szamr is, de probalj olyan emebereket talalni akikel egyezik az erdeklodesetek mert igazan veluk fogod jol erezni magad es ok hosszu tavon se unnak meg, (meg te se oket).
2020. febr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!