Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivan a roman es a magyar kozott?

Mivan a roman es a magyar kozott?

Figyelt kérdés
Ki utal kit es miert?

2020. febr. 21. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Itt #1 pl. Egy átlag román :)
2020. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Hozzáteszem ilyeneket ír hogy a magy semmire nem kellő pl. Erre értem!
2020. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oke ... de miert?
2020. febr. 21. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Trianon egyrészt, de nekem magyarként mondjuk semmi bajom egy szlovákkal, vagy horváttal, vagy osztrákkal, pedig ők is kaptak magyar területeket, de alapvetően európai igényes népek. A románokkal ellenben... igénytelen, primitív nép, akik a történelmüket, a területüket, a kultúrájukat (mondjuk olyan nem nagyon van), mindent úgy loptak. Az egyetlen szerencséjük, hogy vannak székelyek, magyarok, meg szászok, különben összedőlne az a Románia nevű hatalmas putri.
2020. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A románok azt képzelik be maguknak hogy ők az első faj a földön meg hogy a rómaiaktól származnak mert volt romolus,remus,meg ROMÁNUS,bezony.


Minket meg azért utálnak mert ugye szerintük ők voltak itt régebben mint mi meg hogy ők dákok meg a fene se érti,de az a lényeg hogy övék itt minden mi meg csak paraziták vagyunk az ő területükön.


És hogy ne a levegőbe beszéljek van itt pár link a románok kusza meséiről:


Jézus román: [link]

Dákók eredet: [link]

Román történelem hamisítás: [link]

2020. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van az a story az apafarkasról, meg Románusról... :-D
2020. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neki már csak ott vót hely.
2020. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
A szomszédos közösségek általában nincsenek jóban, hiszen szomszédságuk révén mindig voltak köztük konfliktusok. :)
2020. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most angliaba vagyok es olyan helyre kerultem ahol sok a roman... de az osszes kedves es segitokesz velem egy kettovel jo baratsag is ki alakult es akkor ezen gondolkodtam...
2020. febr. 22. 13:50
 10/10 anonim válasza:

Persze, nem kell általánosítani, vannak nagyon kedves, értelmes románok is, ugyanúgy, ahogy magyarok között is vannak parasztok. A fél családom román, rengeteg román ismerősöm van (Erdélyben élek), itt a mi környékünkön nincs is annyi konfliktus. De rendszeresen olvasom, hogy az egyik helyen lehúzták a románok a helységtábláról a magyar nevet, aztán a magyarok is beszólogatnak a románoknak, verekedés lesz stb. Szóval mindenki utál mindenkit.

Nem értem, miért nem lehet civilizáltan, normálisan megélni egymás mellett.

2020. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!