Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van egy 'üres' napod, mit...

Ha van egy 'üres' napod, mit kezdesz vele?!

Figyelt kérdés

Mármint olyan, amikor nincs semmi kötelező dolgod.

Ha nagyon rég nem volt már ilyen, akkor se ezt írd légyszi, hanem engedd el kicsit a fantáziád!

Ha ugyanazt csinálnád, mint az összes többi napodon, akkor írd le pls, hogy az hogy néz ki!

Nem kell nagyon részletesen, egy-két címszó is jó, de ha hosszabb, annak kifejezetten örülök.

Köszi minden válaszolónak!



2020. febr. 23. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Mivel havi 300+ órát dolgozom, és mellette lakásfelújítok is, plusz a párom kutyáira vigyázok, így ha van egy üres napom akkor PIHENEK.


Alszom, filmet nézek, eszem egy jót, olvasom / írom a gyakorit, egyéb közösségi médiát...


Ha üres napomon esetleg kicsattannék az energiától és a tettvágytól akkor edzeni kezdek.

2020. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Változó. Ma egész nap a gép előtt döglöttem, tegnap viszont kimentünk a barátnőmmel és elkezdtük rendberakni a kertet. Én megmetszettem néhány rózsámat, ő a szőlőket, kihúzgáltuk az előző tulaj karónak csúfolt tankcsapdáit, meg kiírtottam az elbozótosodott birs, meg mogyoró egy részét.

De nemreg újrakezdtem a makettezést, meg cosplay ruha készítést, csak sajnos az egy-két nap után abba is maradt, mert se energiám, se helyem nincs rá.

Emellett kéne keresnem egy bontott motort a kocsiba és kicserélni rá a mostanit, mert az már az utolsókat rúgja.


Szóval tudnék mit csinálni, csak per pillanat eléggé lefáraszt a hetköznapi meló.

2020. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Aludnek egesz nap, max napvegen tanulnek. Annyira faradt vagyok most, hogy ha holnap nem kene dolgoznom en tuti meg se mozdulnek egesz nap.
2020. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Legalább látom, hogy nem csak én vagyok így beállva, másokat is kicsinál ez a hülye időjárás.. Első válaszoló vagyok.
2020. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Föleg vàsàrolgatàs uj àlmaim vàgyaim lesznek, kis dopamin, amiert szorgalmas vagyok es soha nincs idöm ha veletlen akad üres nap, igy jutalmazgatom magam olyankor, egészség szepseg fejlödesorientàlt leszek, valahogy kinyilok egy picit a malombol, veszek vmi uj szorakoztato könyvet, àtrendezem a szobam ujabb dolgokat ötletelek pl buborékos àllolampa meg ilyesmik, nézek plusz tanfolyamokat, uj nyelvtanulasi modszereket, aztàn a kövi nap kipukkadt az egész mint egy buborék. Nem lesz làmpàm, csalodok a könyvben es nem tanulom a nyelvet.
2020. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj, hogy munka, tanulás és nagyfokú stressz miatt olyan szinten kimerült vagyok, hogy sokszor 30 perc sporton kívül alvás és céltalan netezés, semmi más.


Ha valamicske energiám maradt, akkor 30-45 perc sport, főzés, valami kreatív hobbi és némileg célzottabb netezés. Tehát nemcsak ide-oda kattintgatás, hanem pl rákeresek egy érdeklődési körömre.

2020. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
5.vagyok. szoval ennyire elèg nalam egyetlen üres nap, valami elindul bennem ami ki is alszik mert jön megint a muszaj kötelezettseges malom
2020. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmázok :-/
2020. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Reggel edzés és szauna, utána a gyerekkel erdőzés, majd filmezés és kuckózás, míg alszik és várjuk haza az apukáját.
2020. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Barackoshányás ***** válasza:
39%
Elba szom
2020. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!