Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek engedik/engedték a...

Nektek engedik/engedték a szülők hogy áthívjátok magatokhoz a barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít hogy nem jöhet át senki és ha felhozom a témát csak leordítanak. Esetleg mivel tudom rávenni őket hogy engedjenek egy kicsit.

19


2020. febr. 24. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, most is itt fekszik rajtam. De sajnos az ő házuk, azt engednek be akit ők akarnak. Menj inkább te hozzájuk, vagy találkozzatok valahol máshol, például egy közeli téren, parkban, bevásárlóközpontban.
2020. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megesett de alapvetöen nem.

Masoknal is ez ment. Az osztalytarsaimmal baraimmal pàlyàkon logtunk meg a suliban mivel be tudtunk szökni hetvegen is mindenhova meg sorolhatnàm hany helyen voltunk pl lovarda, gàtak stb, csak epp egymàsnál nem

2020. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kérték, hogy hívjak át embereket, de én sosem akartam, és nem is voltak barátaim 😃 nem értik milyen introvertáltnak lenni.
2020. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 19 a korod amúgy?


Akkor annyit tudsz tenni,hogy költözöl. Szar ügy persze, de akié a ház, azé a szabályok...

2020. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemhogy inkább arra törekedne a szülő, hogy megtudja, milyen társaságban van is a gyereke. Komolyan nem értem
2020. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!