Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki tud bevált/jó hajnövesz...

Valaki tud bevált/jó hajnövesztő szereket?

Figyelt kérdés
Az interneten egy-kettőt találtam, de nem vagyok benne biztos, hogy jók-e. Ilyenek pl. a HairBunny vagy a MagicHair. Esetlen van valami tapasztalat ezekkel kapcsolatban, esetleg bevált alternatívák? Nagyon megköszönném!

2020. febr. 25. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

rizsviz


kipróbáltam, és tényleg működik, megállitotta a hajhullást, felgyorsitotta a hajnövekedést. Vannak, akik szerint humbug, tehát nyilván nem válik be mindenkinél egyformán, de én csak ajánlani tudom, mivel kvázi ingyen, macera nélkül házilag elkészithető, és sokáig használható

2020. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
erről a "rizsviz"-ről tudsz adni több információt? Régebben próbáltam de lehet elronthattam valamit.. Mennyi ideig kell benne hagyni a rizst, és mennyi rizst kell beletenni?
2020. febr. 25. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!