Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez gáz, szerintetek?

Ez gáz, szerintetek?

Figyelt kérdés

19 évesen Miraculous-t nézek (van is egy kérdésem a sorozattal kapcsolatban) gáz?

Annyira imádom ezt a mesét de titokban nézem. Nektek van ilyen?



2020. febr. 25. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem ismerem a soroaztot.

Miért lenne gáz?

Én Dragonballt nézek 35 évesen. :)


14 évesen meg néztem a Sailor Moont, bár az annyira nem fogott meg.

2020. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp most néztem meg a Hófehérkét 31 évesen. Még VHSen van meg a gyerekkoromból. Meg egy rakás Disney mese van a polcomon régi VHSen vagy DVDn. És épp most vadászok a Jégvarázs 2-re.
2020. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, az mi. De én meg múltkor Süsüt néztem, túl a harmincon. Már nem a Süsü volt túl, hanem én. :D


Az élőszereplős m2-es klasszikus mesefeldolgozásokat is nagyon szeretem

A kedvenc Disney-sorozatomat évente újranézem...


És egyetlen pedcig nem titkolnám! A filmsorozatok többsége ugyancsak bárgyú mese, csak "felnőttesre" maszkirozva, a szappanoperák meg aztán leplezetlenül.


Mégis, hány felnőtt nézi őket?!

Pedig a felnőttek "meséiben" már nincs se az a gyermeki szeretetet, se az a tisztaság, se az a morális mondanivaló, ami a gyerekeknek szóló (régebbi) meséket még jellemzi


Nekem egy Süsü-rész többet ad, és jobban feltölt, mint egy felnőtt sorozat, és egy kezemen meg tudnám számolni a kevés kivételt

2020. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj, az ML online fandomjának túlnyomó többsége 16 fölötti. Én 19 leszek most; az ismerőseim közt, akik szintén nézik, van 30 éves is.
2020. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon boldog vagyok!

Utolsó előtti gyönyörűen megfogalmazta! Egy gyerek mese/animációs film sokkal jobban feltölt, mint a felnőtteknek szánt sorozatok/filmek.

2020. febr. 25. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
2020. febr. 25. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy későn válaszolok ezért bocsi.

Én is 19 éves vagyok fiú. Nézem a miraculoust és imádom és lesz@rom ki mit mond. Amúgy Attól még hogy 19 éves egy ember nem kell a korához megfelelően viselkedni. Én még mindig játszom gagyi játékokkal pl. Minecraft, Roblox Sea of Thieves stb. Ez lehet hogy gáz nem tudom nekem bejön és ennyi!

2020. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem apukám negyvenegy évesen is néz kisvakondot és rozsaszinpárducot. szerintem egyááltalán nem gáz
2020. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!