Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb és a...

Mi volt a legszebb és a legcsúnyább dolog, amit nektek mondtak valaha?

Figyelt kérdés

Nekem

Legszebb: Erős vagy, értékes vagy (ezeket hál istennek többen is mondták)


Legcsúnyább: gyökér, dagadt, anorexiás(???), csúnya

Vannak ellentmondások!

Nektek mi volt?



2020. febr. 26. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

semmire sem vagy jó

elmerülsz a betegségtudatban


okos, tehetséges, szép lány vagy

2020. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 pánikbetegség?
2020. febr. 26. 10:33
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Csak aki nekem sokat számít, attól érdekel mit mond, mindenki mást lesz.rok.
2020. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, én borderline-os vagyok é pánikbeteg. Ez sok apró dologból alakult ki. A legcsúnyább dolog , amit mondtak, az, hogy magyar vagyok, ami viccesen hangozhat, mert szeretem a magyarokat és tényleg magyar vagyok, de ezt egy külföldi iskolában mondták sértésnek és úgy, hogy utána jól elvertek.


A legszebb, amit mondtak, hogy tehetséges vagyok. Ebbe kapaszkodtam és kiadták a könyvemet.


Jó ez a kérdés, mert a válaszokkal be lehet mutatni, hogy mindig lehet erős az ember. <3

2020. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Legcsúnyább: amikor véletlenül meghallottam, hogy az egyik szülőm beszélget egy barátjával, és azt mondja neki, hogy én milyen csúnya vagyok :( Ez általános iskolás koromban történt. Egész életemben itt cseng a fülemben.

Legszebb: te nagyon jó ember vagy és nagyon jó anya lesz belőled

2020. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

első vagyok, borderline-os vagyok én is

arra értették

2020. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Apam miss Rofinek hivott, a muppet showbol.

Es egy fiu azt mondta, hogy hasonlitok egy szinesznore. Majd hozzatette, hogy a Holtak napjabol!


Pozitivum nem nagyon volt. Amit ertekeltem az az, hogy intelligens, egyedi.

2020. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Kettő az egyben: "Őszintén sajnálom az olyan embereket, mint te, akiknek az előnytelen külsejük eltereli a figyelmet arról, hogy mennyire intelligensek és értékesek valójában." :D
2020. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Legcsúnyább: Nem azzal van bajom, amilyen vagy, hanem az, hogy változhatsz akárhogy ez még mindig csak te vagy és nem valaki más, valaki új, akit még nem ismerek.


Legszebb (rólam mondták, nem nekem): Irigylem a koponyád, hihetetlen dolgokat vagy képes véghez vinni.

2020. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Komolyan rossz olvasni a csúnya dolgokat, de legalább nem befolyásolt titeket annyira!
2020. febr. 26. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!