Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazavándorlók, milyen az...

Hazavándorlók, milyen az életetek manapság Magyarországon? Nem bántátok meg, hogy vissza költöztetek?

Figyelt kérdés
Olyan emberekhez szól a kérdésem, akik korábban egy másik országban dolgoztak, de valamilyen okból most Magyarországon vannak.

2020. febr. 26. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem barátaim jöttek haza. és szerintem ez olyan, mint az élet nagy döntései, hogy akár ezt teszi az ember akár nem, részben bánja, mert valami elveszik, de ha a másik utat választaná akkor is bánná kicsit, mert valami akkor is elveszne. szerintem itt nincs könnyű válasz.
2020. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is sok ismerősöm jött haza.

Oké, pénzben jobb volt, de kint nem volt senkijük, csak a többi magányos magyar.

Nem hülye koncepció, mert a kint keresett pénzzel majdnem zsebből vettek lakást, a nyelvtudás meg itthon ott kezdődik, hogy 250-300 nettó.

Hitel nélkül ennyiből el lehet lenni.

2020. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!